Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

kostas-patra

Original poster
Member
May 10, 2010
123
1
0
Πάτρα
Θα χρειαστώ προσθήκη πίσω περίπου 20 χιλιοστά, αφου απο το εργοστάσιο το μκ3 είναι περίπου 15 χιλιοστά πιο στενό απο μπροστά, και λόγω της OZ. Να βάλω αγωνιστικού τύπυ (αυτές που έχουν και μπουζόνια), να βάλω επώνυμες απλές με επώνυμα μακρύτερα μπουζόνια ή να τα φτιάξω ολα σε τόρνο και να πληρώσω τα μισά; Δεν ξέρω τι παίζει απο άποψη ανθεκτικότητας και δε θέλω να ξεκουμπώσει κανένας τροχός με δυσάρρεστα αποτελέσματα. ???
 

Nitroking

Pro Member
May 9, 2010
384
0
0
kostas-patra said:
Θα χρειαστώ προσθήκη πίσω περίπου 20 χιλιοστά, αφου απο το εργοστάσιο το μκ3 είναι περίπου 15 χιλιοστά πιο στενό απο μπροστά

Για να ειναι ετσι απο το εργοστασιο κατι σημαινει.. Καλο θα ηταν να μην το κανεις η να φαρδυνεις αντιστοιχα και μπροστα.. Αμα ηταν να το κανουν +2εκ πισω θα το εκαναν απο μονοι τους δε θα περιμεναν εμας να βαλουμε αποστατες, καταλαβαινεις τι εννοω φανταζομαι.. ;)

Οσο για τα υπολοιπα καλυτερα επωνυμα να εχεις το κεφαλι σου ησυχο..
 

kostas-patra

Original poster
Member
May 10, 2010
123
1
0
Πάτρα
Το κακό είναι πως δε μου αρέσει στο μάτι. Το οτι θα φαρδύνει τόσο λίγο δε νομίζω να παίζει τόσο μεγάλο ρόλο. Τι να πώ....απλά ήθελα να τους φέρω στα ίσια τους τροχούς (εμπρός και πίσω).
 

Nitroking

Pro Member
May 9, 2010
384
0
0
Λογικα θα εχεις πιο πολλα μουτρα ετσι..

Οσο για το look οκ, ειναι υποκειμενικο..
 

kostas-patra

Original poster
Member
May 10, 2010
123
1
0
Πάτρα
Τώρα έχω μούτρα αλλά πάντα φοβάμαι το πίσω μέρος και το φυλάω...μου έχει τύχει να φύγει. Το πολύ πολύ το δοκιμάζω και αν δε δω διαφορά ή αν είναι χειρότερο τις βγάζω τις προσθήκες.
 

puma-r

Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
αντε να το δουμε και απο κοντα την Κυριακη!!!
 

kostas-patra

Original poster
Member
May 10, 2010
123
1
0
Πάτρα
Σίγουρα! Δε θα δείτε και κάτι περίεργο....οι Άγγλοι τα έχουν κάνει αυτά εδω και πολλά χρόνια. ;)
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread