Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
σοβαρα τωρα...εκανες αναφορα για τη φωτο?? τι το κακο εκανε το παιδι? μια γνωμη ηθελε?

δεν το εκανε πιστευω για να βγαλει λεφτα απο τη φωτο σου... πραγματικσ δε καταλαβαινω!

Εσυ για το αβαταρ σου εχεις παρει αδεια και γενικα δηλαδη οταν ανεβαζεις φωτογραφιες στο νετ, πρωτα παιρνεις τα δικαιωματα απο τους ιδιοκτητρε και μετα προχωρας στο ανεβασμα τους?


τελειως φιλικα σε ρωταω... ok234
 

yannis_s

Hero Member
May 10, 2010
1,397
5
38
39
νεα αγχιαλος
αναφορα για ποιο λογο? μηπως ο προφυλακτηρας εχει τπτ περισοτερο απο το σπασιμο στο χρωμα? οταν εισαι καθαρος δεν εχεις κανενα θεμα ουτε με φωτο ουτε με τπτ.
 

arkas

Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
billz said:
Ο προφυλακτηρας ειναι ο δικος μου,το μονο π εχει ειναι ενα σπασιμο στο χρωμα στο κεντρο,αυτο για καποιους σαν τον ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ρ κ ΣΙΑ που το παιζουν εξυπνοι,εκανα κ αναφορα για την παρανομη δημοσιευση της φωτο η οποια αναφορα δν ξερω τι απεγινε
και για κανε το μας λιγο πιο λιανα, ποια ειναι η σια που το παιζουν εξυπνοι;
 

billz

Member
Oct 13, 2010
226
0
0
PATRA
το avatar το εχω αρκετο καιρο και δν μ ειπε κανενας απο τους admin τπτ επισης φωτο περα απο δικες μ αν εχω ανεβασει δν νομιζω να εχω ανεβασει αλλες,ουτε καθομαι κ περνω φωτο αλλον να τις ανεβαζω...οσο για την αναφορα...."πρωτα παιρνεις τα δικαιωματα απο τους ιδιοκτητρε και μετα προχωρας στο ανεβασμα τους?"εμενα δν με ρωτησε οταν την ανεβασε

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1363264561[/time]
yannis_s said:
αναφορα για ποιο λογο? μηπως ο προφυλακτηρας εχει τπτ περισοτερο απο το σπασιμο στο χρωμα? οταν εισαι καθαρος δεν εχεις κανενα θεμα ουτε με φωτο ουτε με τπτ.
Tου εχω στηλει κ αλλες φωτο και φαινεται-ξερει τι εχει
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
αν εισαι γενικα τοσο τυπικος στη ζωη σου...πραγματικα σε παραδεχομαι! μακαρι να ημασταν ολοι ετσι θα ειχαμε προκοψει σαν ανθρωποι....
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Δεν έχεις δει την απάντησή μου πιο πάνω για το θέμα της δημοσίευσης της φωτογραφίας σου;
 

Nikol@r@s

Administrator
Original poster
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
    • Administrator
    • Moderator
  • Thread starter
  • #27
Παιδιά sorry αν αναστάτωσα το συγκεκριμένο θέμα(Και τους χρήστες) με την φωτογραφία απλά όπως είπε και ο StuparArt πιο πάνω, το μόνο που ήθελα ήταν η γνώμη για τον προφυλακτήρα. Όσο καιρό είμαι μέλος πάντα ρωτάω για απορίες ή γενικά για θέματα του Fiesta(Μηχανικά,Βελτιωτικά κλπ). Και ειδικά άτομα όπως ο Scorpion,Kostg,yannis_s κ.α.(Συγνώμη σε όσους ξεχνάω) με έχουν βοηθήσει πολύ. Δεν είχα κακιά πρόθεση,απλά θεώρησα ότι για να μου πουν την γνώμη τους αυτοί οι οποίοι θα δουν το θέμα πρέπει να δουν και τον προφυλακτήρα. Αν υπάρχει οποιοδήποτε θέμα, ας κατέβει η φωτογραφία.
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
akis7geo said:
αλλα πραγματα οπως προφυλακτηρες του 2007 κανουν στο δικο μου ?
akis7geo δες σε αυτό το θέμα για τους προφυλακτήρες και ότι απόρία έχεις είμαστε εδώ να σε βοηθήσουμε

Πέρνα και από εδώ να μας πεις 2 λογάκια για σένα  ;)
 

kalgefteas

New member
May 31, 2013
86
0
0
καλησπερα παιδια,ψαχνω να βρω προφηλακτηρα για στ ποσο περιπου κυμαινονται ι τιμες για μεταχιρισμενο και για καινουργιο ξερετε?
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
kalgefteas said:
καλησπερα παιδια,ψαχνω να βρω προφηλακτηρα για στ ποσο περιπου κυμαινονται ι τιμες για μεταχιρισμενο και για καινουργιο ξερετε?
ιμιτασιον δεν βρίσκεις,μεταχειρισμένους μπορεί να βρεις αλλά σε λεφτά άγνωστο,καινούργια πονάνε....
περισσότερες πληροφορίες ρίξε στις πίσω σελίδες
 

Riordian

Hero Member
Dec 30, 2012
1,146
0
36
33
Nikol@r@s said:
Παιδιά sorry αν αναστάτωσα το συγκεκριμένο θέμα(Και τους χρήστες) με την φωτογραφία απλά όπως είπε και ο StuparArt πιο πάνω, το μόνο που ήθελα ήταν η γνώμη για τον προφυλακτήρα. ας κατέβει η φωτογραφία.

Αυτή η φωτογραφία που έχεις στο post σου ήταν και πριν ή αλλάχτηκε μετέπειτα;
 

Nikol@r@s

Administrator
Original poster
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
    • Administrator
    • Moderator
  • Thread starter
  • #33
Έχω ξεκοκαλίσει το car.gr και έχω περάσει από κάμποσες μάντρες αλλά προφυλακτήρας μπροστά από S/ST δεν υπάρχει πουθενά!Τόσο σπάνιος είναι?Καμιά ιδέα κανείς?Κάποιον γνωστό που μπορεί να πουλάει?
 

Nikol@r@s

Administrator
Original poster
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
    • Administrator
    • Moderator
  • Thread starter
  • #34
Φύλλαγε τα ρούχα σου για να έχεις τα μισά λέει ο σοφός λαός μας, βλέπω πάρα πολλά Fiesta τόσο S όσο και ST,στα οποία λείπει η πίσω σήτα! ::)

6_zps5e1645fd.png


Επειδή πρόσφατα καθάρισα τον προφυλακτήρα S που έχω,τον συναρμολόγησα και είδα κι εγώ ότι η συγκεκριμένη σήτα είναι ψηλοχαρή σε σημείο που λέω ότι μόλις μπει στο αυτοκίνητο θα φύγει(Και με τον αέρα που λέει ο λόγος).Υπάρχει κάποιος τρόπος ή κόλπο για να σταθεροποιηθεί καλύτερα?Δώστε τα φώτα σας παρακαλώ  redface
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
εγώ δεν έχω πρόβλημα.Το μείον είναι ότι το κλέβουν επειδή είναι ακριβό.Βγάλτο και κόλλησέ το
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Από μόνο του δε φεύγει τόσο εύκολα πιστεύω. Αν σε ακουμπήσει κάποιος πίσω, αν για κάποιο λόγο ξεκουμπώσει και δε το πάρεις είδηση, αν στο βάλουν στο μάτι, τότε μόνο το χάνεις...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread