Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

LmS_RR

Original poster
New member
May 9, 2010
91
0
0
39
Αγρινιο
στο mk4-5 προγραμματισμός γίνετε μονο με παράλληλο εγκέφαλο η μπορεί να προγραμματιστεί και αυτός που έχει??? οεο??? ???
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
λογικα γινετε και με τους 2 τροπους απλα το προγραμμα που θα βγει στον μαμα εγκεφαλο θα δουλευει πιο ασφαλες
ενω με τον παραλληλο θα μπορεις να το ρυθμισεις παραπανω με αποτελεσμα να μην αντεξει πολυ το μοτερ στην πιεση
 

LmS_RR

Original poster
New member
May 9, 2010
91
0
0
39
Αγρινιο
κονσέρβα μπαίνει μονο στον μαμά εγκέφαλο???

και αν μετά θέλω να βάλω πάλι αυτό πόθε είχα??? :-[
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
λογικα θα παιζει οπως το mk6.μεσω της obd θυρας σου περνανε κονσερβα προγραμμα,αφου πρωτα
σου εχουν κρατησει backup την παλια - μαμα χαρτογραφηση και αν θες στο ξαναγυρνανε στο αρχικο
 

puma-r

Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
LmS_RR said:
στο mk4-5 προγραμματισμός γίνετε μονο με παράλληλο εγκέφαλο η μπορεί να προγραμματιστεί και αυτός που έχει??? οεο??? ???
εχεις ρωτησει τιμες?εχω την εντυπωση οτι γινονται και τα δυο αλλα καλυτερα αποτελεσματα  θα δωσει ο παρ/λος!
 

LmS_RR

Original poster
New member
May 9, 2010
91
0
0
39
Αγρινιο
για κονσέρβα παίζουν γύρο στο 300ari...
και παράλληλο να βρω πχ ποιος θα περάσει πρόγραμμα και να κάνει προγραμματισμό??? ???
 

Derizio

New member
May 9, 2010
65
0
0
47
Αποψη μου οτι ειναι πολλα τα λεφτα γιατι κατι το οποιο δεν ξερουμε να εχει δοκιμαστει και τι αποτελεσμα θα εχει σε ιππους!
 

puma-r

Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
το 1.25 πρωτο σταδιο θα παει το πολυ 90hp,οποιος σου ταξει παραπανω ειναι ψευτης,το εχω ψαξει αρκετα το θεμα και γι'αυτο κατεληξα σε 1.7
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread