Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Status
Not open for further replies.

kostg

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
19
www.fiestamaniacs.gr
Mια και που κάποιοι από εμάς με τα mk6 ίσως χρειάζεται να αλλάξουμε τον πίσω υαλοκαθαριστήρα μας με καινούριο, σκέφτηκα να μιλήσω με Αγγλία και να δούμε τι τιμή μπορούμε να πετύχουμε.
Φυσικά δε μιλάμε για τον σιδερένιο εργοστασιακό που έχουμε ήδη, αλλά για τον νέου τύπου με το πλαστικό κάλυμμα που αντίστοιχο έχουν και τα mk7.

wiper_car.png
   
wiper.png


Αποτελείται από το πλαστικό μπράτσο, λαστιχάκι το οποίο μπορεί να αλλαχτεί ξεχωριστά και παξιμάδι στήριξης στον άξονα του μοτέρ.

Αν μαζευτούμε 5, η τιμή θα είναι 20 ευρώ το κομμάτι και για πάνω από 10 η τιμή θα γίνει 19 ευρώ.
Όποιος ή όποια ενδιαφέρεται, ας το δηλώσει παρακάτω.
 

BLUE-WHITE

Pro Member
May 12, 2010
447
0
0
Athens
kostg εσυ δεν τον ειχες παρει ηδη αυτον?(μαζι τον ειχαμε αγορασει αν δεν κανω καποιο λαθος)....Τι επαθε, σου χαλασε? :eek:
 

BLUE-WHITE

Pro Member
May 12, 2010
447
0
0
Athens
Να μια φωτο απο τον δικο μου...Σε συγκριση με τον μαμα...

Γενικοτερα πιστευω οτι αξιζει 100%....Ειναι σαφως πιο ποιοτικος απο τον μαμα, ο οποιος ειναι εντελως φτηνιαρικος...
 

BLUE-WHITE

Pro Member
May 12, 2010
447
0
0
Athens
Αλλαζεις κανονικα μονο το λαστιχακι, οπως και στον (μαμα) μεταλλικο...
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
BLUE-WHITE said:
Να μια φωτο απο τον δικο μου...Σε συγκριση με τον μαμα...

Γενικοτερα πιστευω οτι αξιζει 100%....Ειναι σαφως πιο ποιοτικος απο τον μαμα, ο οποιος ειναι εντελως φτηνιαρικος...

Η συγκεκριμένη φωτό πρέπει να τραβήχτηκε αργά το βράδυ με πολύ κρύο giggle
 

kostg

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
19
www.fiestamaniacs.gr
BLUE-WHITE said:
kostg εσυ δεν τον ειχες παρει ηδη αυτον?(μαζι τον ειχαμε αγορασει αν δεν κανω καποιο λαθος)....Τι επαθε, σου χαλασε? :eek:

Τον έχω ήδη, βέβαια. Δεν έχει πάθει τίποτα, γι' αυτό και τον προτείνω στην ομαδική. Η μόνη διαφορά είναι ότι τον είχαμε αγοράσει αρκετά περισσότερα λ7 τότε :(

scorpion said:
απο τι ομως? απο μκ7?

Δεν το έχω ψάξει, αλλά μιλάμε για ένα απλό λαστιχάκι που βρίσκεις ακόμα και στο βενζινάδικο της γειτονιάς σου. Δεν είναι λεπίδα ο συγκεκριμένος για να χρειάζεται συγκεκριμένο είδος ανταλλακτικού.
 

Dante!

Hero Member
May 10, 2010
900
0
16
38
athens
Μοντέλο
MK8
θελω και γω εναν.... βαλτε με κ μενα στη λιστα!!!
 

BLUE-WHITE

Pro Member
May 12, 2010
447
0
0
Athens
Χαχ....Τοτε μας λεγατε υπερβολικους, αλλα τωρα θα τον παρετε ολοι τελικα μου φαινεται... :D

@Ιακωβε

Θα βρεις λαστιχακι σε οποιοδηποτε βενζιναδικο, που εχει μια σχετικη ποικιλια υαλοκαθαριστηρων.

StuparArt said:
Η συγκεκριμένη φωτό πρέπει να τραβήχτηκε αργά το βράδυ με πολύ κρύο giggle

Και ετσι για την ιστορια...οχι Νικο...Αλλο βραδυ τραβηχτηκε αυτη η φωτο...
 

kostg

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
19
www.fiestamaniacs.gr
Πριν λίγο έγινε παραγγελία 5 υαλοκαθαριστήρων... Αναμένουμε λοιπόν την παραλαβή τους :)
 

kostg

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
19
www.fiestamaniacs.gr
Σήμερα παρέλαβα το δέμα:


Κομμάτια...


Συναρμολογημένος...

* Στο πακέτο δε μου έστειλαν το παξιμάδι στήριξης στο μοτέρ, μπορεί όμως να χρησιμοποιηθεί το παλιό (αυτό που έχει ήδη το αυτοκίνητο).
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread