Καλώς ήλθατε στο ανανεωμένο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για λόγους ασφαλείας για να μπορέσετε να συνδεθείτε θα πρέπει να κάνετε επαναφορά κωδικού βάζοντας το e-mail που αντιστοιχεί στον λογαριασμό σας.
Επαναφορά κωδικού
  Guest viewing is limited
  • You have a limited number of page views remaining
  • 0 guest views remaining

ge0 mk8

New member
Oct 15, 2018
82
5
8
Μοντέλο
MK8
Καποια στιγμή,οχι πολύ αργά,αυτή τη μηχανή θα την πάρουμε στο χέρι,ελπίζω να είναι εντός εγγύησης τουλάχιστον.
Ελπίζω να μην γίνει γιατί να ξέρεις δύσκολα θα βγάλουμε άκρη ακόμα και εντός εγγύησης.. από τις απαντήσεις που έχω πάρει γενικά είναι απογοητευτικά τα πράγματα

thanos13

New member
Top Poster του μήνα
Feb 27, 2013
96
7
8
Μοντέλο
MK8
Ελπίζω να μην γίνει γιατί να ξέρεις δύσκολα θα βγάλουμε άκρη ακόμα και εντός εγγύησης.. από τις απαντήσεις που έχω πάρει γενικά είναι απογοητευτικά τα πράγματα
Πόσο να αντέξει κι αυτή η έρμη 😂😂

thanos13

New member
Top Poster του μήνα
Feb 27, 2013
96
7
8
Μοντέλο
MK8
Καλημέρα,παρατήρησε κανένας αύξηση στην κατανάλωση μετά την αναβάθμιση 21E10?

thanos13

New member
Top Poster του μήνα
Feb 27, 2013
96
7
8
Μοντέλο
MK8
Το μεσημέρι έλαβα νεο email απο τη ford motor hellas,μου είπαν να το πάω σε όποιο εξουσιοδοτημένο θέλω,να ερευνήσουν τα προβλήματα που τους ανέφερα και να τους ενημερώσουν για να βρεθεί κάποια λύση.Ισως χρειαστεί λέει να μείνει κάποιες μέρες στο συνεργείο οπότε θα κανονίσουν να μου δώσουν όχημα αντικατάστασης.

Oct 19, 2021
121
11
18
Μοντέλο
MK8
Καλημέρα,παρατήρησε κανένας αύξηση στην κατανάλωση μετά την αναβάθμιση 21E10?
Καλησπέρα, στο δικό μου η κατανάλωση δεν έχει αλλάξει. Στο δικό σου πιστεύω ότι η κατανάλωση αυξήθηκε λόγο των συνεχών αναπλάσεων, έτσι έκανε 2-3 φορές την μέρα και το δικό μου πρίν αλλάξω μπέκ.

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread