Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Status
Not open for further replies.

vagma

Hero Member
kostg said:
Πάνω που ετοιμαζόμουν να γράψω κι εγώ, με πρόλαβες... Γιατί στο dyno day, δε θα τα πούμε νωρίτερα; ???

Τα πρώτα μπρελόκ δόθηκαν στη συνάντηση της Τετάρτης στο ΝΑΙ, τα υπόλοιπα στις επόμενες συναντήσεις.
Αν θέλει και κάποιος/κάποια άλλη μπρελόκ, ας το γράψει εδώ, υπάρχουν ακόμα διαθέσιμα μερικά.


κωστα και τα δικα μου ΜΗΝ τα δωσεις....(3) τα θελω!!!! στην δυναμομετρηση σιγουρα φερτα!!!
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
εμενα παρακαλώ την δευτερα που θα πάω για δυναμομέτρηση, να μου τα αφήσετε μαζί με αυτοκόλητα στην ΤΑΤ
 

kostg

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Vagma μην ανησυχείς, δε θα τα δώσω αλλού ;)

Turbomaniac έλα σε καμιά συνάντηση να συζητήσουμε (πάρε και τη γυναίκα σου μαζί). Πού να σου αφήσουμε αυτοκόλλητα; ???
 

kostg

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Δύο άτομα (yannis_s και turbomaniac) δεν έχουν πάρει τα μπρελόκ τους. Στην επόμενη συνάντηση θα τα έχω μαζί μου και αν είναι θα τα δώσω σε όποιον ή όποια ενδιαφέρεται (αν δεν τα καβατζώσουν οι ίδιοι μέχρι τότε).
Άντε πάρτε τα γιατί θα βγάλουν αράχνες :)
 

BLUE-WHITE

Pro Member
May 12, 2010
447
0
0
Athens
Αν ειναι παιρνω εγω ενα...Για να ανεβω στην λιστα καταταξης δινω 12 ευρω... ;)
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Το θεμα ειναι απο τον Ιουλιο,πιστευω οτι αμα τα ηθελαν τα παιδια θα τα ειχαν παρει,οποτε κανενα προβλημα.Βεβαια δεν ειναι κακη η ιδεα του πλειστηριασμου  giggle.Αλλα για πιο σιγουρα θα μας απαντησει ο Κωστας που εχει επιληφθει του θεματος.
 

BLUE-WHITE

Pro Member
May 12, 2010
447
0
0
Athens
Τι εγινε ρε παιδες με το μπρελοκακι αυτο?

Kostg να σου στειλω πμ ή τελικα το πηρε το παιδι που το ειχε παραγγειλει?
 

kostg

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Δεν υπάρχει κίνηση, οπότε blue-white μπορείς να πάρεις το ένα ;)
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread