Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

sam.sam

Original poster
Rookie
Oct 3, 2015
17
0
0
Χρονια πολλα παιδια θα ηθελα να ρωτησω γενικα τι γνωμη εχετε για την τοποθετηση ενος οργανου θερμοκρασιας διοτι δεν εχει απο την μανα του Αξιζει να το κανει καποιος το εχει βαλει καποιο παιδι εδω και αν ναι σε τι οργανακι να παω? λογικα κοκκινο χρωμα να παει κ με τα υπολοιπα φωτα στο καντραν θα πρεπει να τρυπησω για να περασω απο καπου τα καλωδια? Ευχαριστω
 

fiestaf1

New member
Aug 29, 2018
85
1
8


τυχαια ανακαλυψα οτι καποια εκδοση του mk7 δειχνει την θερμοκρασια στην οθονη..λογικα ειναι καποια απο τα τελευταια μοντελα του mk7.υπαρχει περιπτωση να βρουμε το part number???
σιγουρα ειναι μια αναβάθμιση pou aksizei νομιζω
 

theoanag

Member
May 23, 2018
116
49
28
Τo δικο μου ειναι MK7 τελος του 2012 και εχει ενδειξη θερμοκρασιας για οποιον τον ενδειαφερει να του δωσω τον αριθμο πλαισιου για να το βρει.

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1559229076[/time]
απο οτι ξερω βγηκαν καποια επαιτικακα εκδοση champions leage 2012 MK7 με παραπανω εξοπλισμο οπωs θηρα usb θερμενομενα καθησματα κλπ που εχουν ενδειξη θερμοκρασιας οπως το δικο μου για οποιον τον ενδιαφερει το email μου ειναι theoanag@gmail.com να του δωσω αριθμο πλαισιου για να το βρει.
 

fiestaf1

New member
Aug 29, 2018
85
1
8
theoanag said:
απο οτι ξερω βγηκαν καποια επαιτικακα εκδοση champions leage 2012 MK7 με παραπανω εξοπλισμο οπωs θηρα usb θερμενομενα καθησματα κλπ που εχουν ενδειξη θερμοκρασιας οπως το δικο μου για οποιον τον ενδιαφερει το email μου ειναι theoanag@gmail.com να του δωσω αριθμο πλαισιου για να το βρει.
ευχαριστω πολυ για την ανταπόκριση.σου εστειλα email.μια ερώτηση παρακαλω.το δικο σου ειναι diesel η βενζινη???ρωταω επειδη για diesel βρηκα ακρη,για βενζίνη δεν βρισκω με τιποτα
 

Liakos321

Newbie
Oct 30, 2019
1
0
0
Καλησπέρα παιδιά. Ειμαι νέος κάτοχος fiesta 2009 diesel και θέλω να βλέπω κ εγώ κάπως την θερμοκρασία υπάρχει τίποτα ? Κάνα κολπάκι?
 

ConvicTech

Rookie
Oct 13, 2015
16
0
1
39
Αθήνα
www.convictech.blogspot.gr
Εγώ έχω το torque pro σαν εφαρμογή στο tablet το οποίο διαβάζει μέσω Bluetooth ένα OBD II που έχω συνδέσει. Άλλη λύση είναι μέσω του κρυφου μενου
 

Papath01

Rookie
Feb 2, 2019
12
0
1
23
Άρτα
Καλησπέρα ομάδα!!!

Υπάρχουν κάποια οργανάκια θερμοκρασίας στο εμπόριο, όπου συνδέονται στη θύρα OBD του αυτοκινήτου.
Έχει βάλει κάποιος κάτι παρόποιο να μας πει εντυπώσεις και αν δημιουργεί κάποιο πρόβλημα αφήνοντάς το συνδεδεμένο μόνιμα;

Ευχαριστώ εκ το προτέρων!!
 

Papath01

Rookie
Feb 2, 2019
12
0
1
23
Άρτα
nos7 said:
Έχω βάλει εγώ φίλε μου , είναι μόνιμα συνδεμένα επάνω και έχει μια χαρά αποτέλεσμα !!

Έχεις να μου προτέινεις κάποιο; Θυμάσαι μήπως και τιμές στο περίπου;
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
φίλε μου εγώ έχω εδώ και 10 χρονιά ένα dashhawk το οποίο πλέων δεν υπάρχει στην αγορά , και έχει τα πάντα επάνω... στροφές, θερμοκρασίες, αλαρμ,σβήσιμο βλαβών κ.τ.λ !! τότε έκανε 250€ ...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread