Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

andrnith

Original poster
Member
May 17, 2018
106
1
18
32
Αθήνα
Καλησπέρα παιδιά,
Έχω το νέο fiesta MK8 και προγραμματιζοντας το MyKey σύμφωνα με το manual έχω ορίσει κάποιες ρυθμίσεις όπως όριο ταχύτητας, όριο στην ένταση της μουσικής κτλ. Πηγαίνοντας τώρα να προγραμματισω άλλες ρυθμίσεις στο ίδιο κλειδί που έχω ορίσει ως mykey ή να απενεργοποιησω άλλες δε μου δίνει τέτοια δυνατότητα! Ενώ μέσα το manual λέει ότι πηγαίνοντας στις ρυθμίσεις->mykey μου δίνεται η επιλογή να διαγράψω το κλειδί ή να το επαναρογραμματισω, στη πραγματικότητα δε μπορώ να κάνω τίποτα πλην του να δω πληροφορίες για αυτό. (MyKey info). Έχει κανείς ιδεα γιατι  και πως μπορώ να το κανω; έχει τύχει σε κανέναν;

Ευχαριστώ.
 

andrnith

Original poster
Member
May 17, 2018
106
1
18
32
Αθήνα
τελικαά βρέθηκε η λύση!
Αφού προγραμματίσει κανείς ένα κλειδί ως MyKey για να το επεξεργαστεί ή να το σβήσει χρειάζεται το κλειδί διαχειριστή που δεν είναι αλλο απο το δεύτερο κλειδι που μας έχουν δώσει απο την αντιπροσωπεία. Πάμε κανονικά στις ρυθμίσεις->MyKey και είτε το επαναπρογραμματίζουμε είτε το διαγράφουμε.
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Ακριβώς. Χρειάζεται το κανονικό (admin) κλειδί για να προγραμματίσεις το mykey κλειδί. Αλλιώς πιο το νόημα, αν αυτός που του έδωσες το mykey κλειδί μπορεί να το ξαναπρογραμματίσει όπως αυτός θέλει;
 

Ntililakos

MK7.5
Newbie
Jun 17, 2021
2
0
1
Μοντέλο
MK7.5
LOCATION
Αλεξανδρούπολη
Καλησπέρα είμαι καινούργιος στην ομάδα και γενικά και στην Ford.αν και τα δυο κλειδιά τα έχεις κάνει με περιορισμούς και δεν έμεινε κανένα κλειδί διαχειριστή τότε πως μπορείς να τα διαγράψεις; Γιατί έτσι την πάτησα εγώ και τώρα πάνω από 140 δεν πάει το αμάξι .
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread