Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

carlover7

Original poster
Newbie
Apr 10, 2017
5
0
0
Καλησπέρα, έχω ένα fiesta 1.0 100hp. Θέλω να αγοράσω μπουζί ιριδίου για το σέρβις. Βρισκω άλλο κωδικό για το 1.0 80hp, άλλο για το 1.0 100hp και άλλο για το 125αρι. Νομίζω τα μπλοκ είναι ίδια, αλλά παίρνουν όλα τα ίδια μπουζί? Έχω ένα φιλαράκι που μου δίνει τα δικά του από το 80αρι και μου λέει ότι κανουν, να τον εμπιστευτώ?

Προστέθηκε μετά από 13 λεπτά 54 δευτερόλεπτα:
Ο φίλος μου δίνει αυτά : NGK LZNAR7AI-8G και εγώ έχω ΤΕΙ αυτά LZNAR8C7H-NGK. Γνωρίζει κανείς?
 

pt1986

Pro Member
Jul 5, 2013
444
3
18
37
carlover7 said:
Καλησπέρα, έχω ένα fiesta 1.0 100hp. Θέλω να αγοράσω μπουζί ιριδίου για το σέρβις. Βρισκω άλλο κωδικό για το 1.0 80hp, άλλο για το 1.0 100hp και άλλο για το 125αρι. Νομίζω τα μπλοκ είναι ίδια, αλλά παίρνουν όλα τα ίδια μπουζί? Έχω ένα φιλαράκι που μου δίνει τα δικά του από το 80αρι και μου λέει ότι κανουν, να τον εμπιστευτώ?

Προστέθηκε μετά από 13 λεπτά 54 δευτερόλεπτα:
Ο φίλος μου δίνει αυτά : NGK LZNAR7AI-8G και εγώ έχω ΤΕΙ αυτά LZNAR8C7H-NGK. Γνωρίζει κανείς?

Θα σου πρότεινα να ρωτήσεις σε κάποιο κατάστημα με ανταλλακτικά ford με τον αριθμό πλαισίου θα βρεις ποια μπουζι ταιριάζουν στο αυτοκίνητο σου.
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Το δικό σου αμάξι φοράει ιριδίου από το εργοστάσιο
Το 80Hp μπορεί να μην κάνουν,λογικά δεν είναι τουρμπο
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread