Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

petroscube

Original poster
Newbie
Jun 18, 2021
6
0
1
Αθήνα
Μοντέλο
MK8
Παίρνει το fiesta μας τέτοια βάση για ποδήλατα .έχω μια τέτοια και δεν κλείνει το πορτμπαγκάζ
Screenshot_2022-06-18-23-23-38-339_com.android.chrome.jpg
 

The Ace

Hero Member
Vip Team
Nov 20, 2015
1,307
180
63
50
Αθήνα
Παίρνει αλλά πρέπει να ταιριάζει, δεν είναι universal αυτές οι βάσεις, παίζουν ρόλο το frame, οι διαστάσεις, τα σημεία στήριξης κλπ
 
  • Like
Αντιδράσεις: petroscube

petroscube

Original poster
Newbie
Jun 18, 2021
6
0
1
Αθήνα
Μοντέλο
MK8
Παίρνει αλλά πρέπει να ταιριάζει, δεν είναι universal αυτές οι βάσεις, παίζουν ρόλο το frame, οι διαστάσεις, τα σημεία στήριξης κλπ
Είναι thule και τα γατζάκια βρίσκουν στην πόρτα, το κενό στην πόρτα ειναι πολύ μικρό και δεν κλέινει..εχουμε κάτι δοκιμασμένο? .
 

The Ace

Hero Member
Vip Team
Nov 20, 2015
1,307
180
63
50
Αθήνα
Αν είναι Thule τότε βάλε το κωδικό στο site της να δεις αν την δίνει και για το Fiesta. Αν όπως λες δεν κουμπώνει, τότε μάλλον θα δίνει άλλο κωδικό για το Fiesta, π.χ. με λεπτότερα γαντζάκια ή/και ιμάντες.

Εγώ προσωπικά δεν έχω πάρει ποτέ τέτοια βάση γιατί έχω κακές εμπειρίες με τέτοιου είδους βάσεις, πάντα προτείνω οροφής ή κοτσαδόρου, οπότε δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω με συγκεκριμένο μοντέλο-κωδικό
 

petroscube

Original poster
Newbie
Jun 18, 2021
6
0
1
Αθήνα
Μοντέλο
MK8
Αν είναι Thule τότε βάλε το κωδικό στο site της να δεις αν την δίνει και για το Fiesta. Αν όπως λες δεν κουμπώνει, τότε μάλλον θα δίνει άλλο κωδικό για το Fiesta, π.χ. με λεπτότερα γαντζάκια ή/και ιμάντες.

Εγώ προσωπικά δεν έχω πάρει ποτέ τέτοια βάση γιατί έχω κακές εμπειρίες με τέτοιου είδους βάσεις, πάντα προτείνω οροφής ή κοτσαδόρου, οπότε δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω με συγκεκριμένο μοντέλο-κωδικό
.. δεν ήξερα οτι υπάρχει τέτοια εφαρμογή στην thule... Σε ευχαριστώ !!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread