Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

HotShot

Newbie
Mar 28, 2018
2
0
0
turbomaniac said:
2.5 χιλιαρικα για φιλτρο πρόγραμμα εξατμιση+περαστικά.

600 έχει μια εξατμσιη 70χιλστ σε καλό εξατμισα με τον καταλλυτη, 400 το πρόγραμμα, 80 ευρω ενα πλενόμενο φίλτρο γάζας στο φιλτρκουτι, και 100 ενα μεγάλο ιντερκουλερ κινεζιά που κανουν την ίδια δουλεια με τα επώνυμα, σύνολο 1200 ευρω το πολύ.  Βεβαια δε θα γραφει montune επανω όποτε σε πολλούς δε θα αρέσει.

Σε βρισκω αισιοδοξο στα ποσα που αναφερεις. Μια καλη εξατμιση με καταλυτη εχει κοντα στα 800. Για το ιντερκουλερ ουτε καν θα το σχολιασω των 100ευρω απο την Κινα. 400 το προγραμμα απο Ελλαδα ειναι εφικτο
 

Giorgos74

Member
Jan 15, 2017
128
3
18
49
Γερακας
Nasos73 said:
Καλησπέρα παιδιά.Θέλω να ενημερώσω για όποιον ενδιαφέρεται για το πακέτο της mountune πρώτο στάδιο (φιλτροκούτι και πρόγραμμα) κοστίζει 1100 ευρώ και χρόνος παράδοσης 1 με 2 μήνες με παραγγελία.Ρώτησα σήμερα στην car center. Δεν υπάρχει πρόβλημα με την εγγύηση.

τοσο μου ειπαν και μενα. Αν ειμαστε 2-3 λετε να κανει καλυτερη τιμη?
by the way το κιτ εχει 800 λιρες δηλ 915 ευρω. τα αλλα 200 που ζητανε εδω ειναι η εγκατασταση και τα μεταφορικα????
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
όπως σε όλα τα πραγματα υπάρχουν καλά κινέζικα και κακα κινέζικα και αστοχίες συμβαίνουν.

Εγω έχω αγοράσει ή προετείνει   τουλάχιστον 10 κινέζικα Ι/C σε γνωστους και κανενας δε παραπονέθηκε ποτε.

Εκμεταλέυονται τον κόσμο 2.5 χιλιάρικα για φιλτρο προγραμμα εξατμιση ιντερκούλερ.

Όπως τόσα χρόνια τον εκμεταλέυονται γιατι ο Έλληνας είναι βόιδι και δεν ξέρει ουτε καν τι σημαίνει η λέξη "ερευνα αγοράς".

Ετσι μας κοροϊδέυουν τόσα χρόνια γιατι είμαστε βόιδα. Πληρωνόμαστε με το 1/3 του μισθού ανιδείκευτου εργάτη της Ιταλίας και Γαλλίας με το ίδιο ακριβώς κόστος ζωής με Ιταλία και Γαλλία. H montune πουλάει τη βλακεία της 2.5 χιλιάρικα γιατι ο μέσος μισθός ανιδεικευτου εργάτη στις χώρες που πουλάει είναι 1200-1400 καθάρα, ενω μη σας πω οτι είναι και πιο φτηνή ζωή σε αυτές τις χώρες (το lidl για παράδειγμα είναι αρκετά πιο φτηνό σε Ιταλία και Αυστρία απο ότι εδω)
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread