Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Status
Not open for further replies.

manos.m

Administrator
Original poster
Hero Member
Mar 22, 2015
1,281
47
48
33
Νέο Ηράκλειο
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK6.5
    • Administrator
  • Thread starter
  • #1
FB-IMG-1581450956844.jpg


Η «Motorwest 2020» είναι η πρώτη Περιφερειακή Έκθεση Οχημάτων που λαμβάνει χώρα στην πόλη της Πάτρας με αναφορά σε όλη την γεωγραφική περιοχή της Δυτικής Ελλάδας, η οποία θα πραγματοποιηθεί για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά στο Παμπελοποννησιακό Στάδιο στην Πάτρα το διήμερο 7-8 Μαρτίου 2020 .

Η είσοδος για τους συμμετέχοντες είναι 25€ και για τους επισκέπτες δωρεάν.

Η είσοδος μας θα γίνει στις 13.00 το Σάββατο ΑΥΣΤΗΡΑ και η αποχώρηση στις 21.00 την Κυριακή.

Οι fiestamaniacs δεν θα μπορούσαν να λείπουν από αυτό το event μιας και είναι γνωστή η συμμετοχή μας αυτά τα χρόνια στα event της δυτικής Ελλάδας όπως η πορεία μας.

Οι συμμετοχές είναι περιορισμένες άρα θα πρέπει να γίνει μια διαλογή πριν την τελική ανακοίνωση των συμμετοχών .
Ημερομηνία ανακοίνωσης συμμετοχών θα είναι στις 29/2/20 αυστηρά.

Συμμετοχές.
01 - xrhstos fiestakis
02 - Dimitriskar
03 - papath01
04 - takiST.rr
05 -



Σας περιμένουμε όλους εκεί...
 

xrhstos fiestakis

MK7.5
Member
Jan 26, 2017
141
13
18
30
Πατρα
Μοντέλο
MK7.5
λοιπον επειδη ειμαι στον στρ@@το δεν σημαινει πωσ θα λειπω απο το εβεντ ... ειμαι μεσα με την Sharky και ολοι την καλη μου διαθεση (οσοι μου εμεινε εδω που ειμαι) Fiestamaniacs μονο ρε
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Να πω και εγώ 2 λόγια για την έκθεση που πρόκειται να γίνει.

Συμμετοχές :
- Μέχρι τέλος του μήνα (29-2-2020) θα πρέπει να έχετε δηλώσει συμμετοχή.Η συμμετοχή θα είναι έγκυρη αφού έχει πληρωθεί το πόσο των 25e
- Οι συμμετοχές θα πρέπει να δηλωθούν ΕΔΩ και όχι σε κάποιο άλλο social 
- Η πληρωμή μπορεί να γίνει από κοντά σε κάποια συνάντηση ή μέσω τραπεζικού λογαριασμού.
Aρ. Λογ/σμου: 5121-031517-711 Τράπεζα Πειραιώς(Ιάκωβος Τσαμπουνάρης)


Κανονισμοί έκθεσης :
- Όσα μέλη θέλουν να έρθουν θα πρέπει να έχουν και τα λογότυπα μας (fiestamaniacs) και ΜΟΝΟ τα δικά μας.Ότι αυτοκόλλητο υπάρχει σε κάποιο αμάξι που σχετίζετε με κάποιο άλλη ομάδα θα πρέπει να έχουν αφαιρεθεί.
- Αν κάποιο μέλος δεν θέλει να βάλει αυτοκόλλητα τότε θα πρέπει να τα βάλει για την έκθεση και με το τελείωμα της μπορεί να τα βγάλει
- Τα οχήματα που θα λάβουν μέρος στην έκθεση με το που στηθούν ΑΠΑΓΟΡΕΎΕΤΑΙ να ανάψουν έστω και την μηχανή.Επίσης δεν επιτρέπεται και η δυνατή μουσική
- Επίσης τα αυτοκίνητα που θα λάβουν μέρος μόλις στηθούν δεν θα μπορέσουν να μετακινηθούν για κανένα λόγο μέχρι την λήξη της έκθεσης

Αν κάποιοι κανόνες δεν τηρηθούν θα μπορούν τα μέλη της οργανωτικής να αποφασίσουν μέχρι την αποχώρηση από την έκθεση



Δωμάτια :
- Δυστυχώς δεν έχει δίπλα στον εκθεσιακό χώρο ξενοδοχεία.Οι λύσεις είναι 2....Πρώτη λύση είναι το airbnb και η δεύτερη λύση στο πιο κοντινό ξενοδοχείο και την μεταφορά μας την βλέπουμε στην πράξη



Όσο πιο σύντομα μπορείτε να ενημερώσετε τόσο πιο εύκολα θα μπορούμε να οργανωθούμε όλοι μας
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Παιδιά το motorwest αναβάλλεται λόγω σοβαρού θέματος υγείας ενός οργανωτή της εκδήλωσης.
Μόλις έχω κάποια νέα θα ενημερώσω
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Λοιπόν έχουμε νεότερα
Η έκθεση θα πραγματοποιηθεί τελικά στις 4 και 5 Απριλίου
Δεν αλλάζει κάτι άλλο,μόνο η ημερομηνίες


Παιδιά πρέπει να μου στείλετε τα εξής στοιχεία σας με pm
- Ονοματεπώνυμο
- Αριθμός πινακίδας
- Τηλέφωνο επικοινωνίας
- Πόλη
- Κυβικά
- Τύπος οχήματος




Δυστηχώς για μένα δεν θα μπορέσω τελικά να παραβρευθώ :'( :'(
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
H έκθεση ακυρώνεται λόγω της ασθένειας που επικρατεί.
Το θέμα κλειδώθηκε για ευνόητους λόγους
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread