Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Sonic

Original poster
Pro Member
Nov 9, 2016
576
2
18
32
Αθήνα
www.facebook.com
Καλοσωρίζουμε τον νέο διάδοχο με αυτοκόλλητο του club...

48751070966_353ea44b3b_b.jpg




Έφτασε πλέον και για το ολοκαίνουριο διάδοχο φιέστα mk8 το αυτοκόλλητο limited edition το όποιο ακολουθεί την ίδια γραμμή όπως του Mk7.

Την σχεδίαση την επιμελήθηκα εγώ με πολύ αγάπη φυσικά..  Grin

Το κόστος ανέρχεται στα 5 ευρώ ανά ζευγάρι για αριστερά - δεξία. Το μεγεθός του είναι 28cm x 6cm.

Όσοι ζητήσουν,θα μπορέσουν να τα παραλάβουν από κάποιο άτομο της οργανωτικής
σε κάποια από τις συναντήσεις μας.

Για όσους είναι εκτός Αθηνών, το κόστος θα είναι 5€ το ζευγάρι + τα μεταφορικά (όσα αυτοκόλλητα και αν πάρουν).
 

Sonic

Original poster
Pro Member
Nov 9, 2016
576
2
18
32
Αθήνα
www.facebook.com
Διαθέσιμα και πάλι αυτοκόλλητα fiesta mk8. Όποιος ενδιαφέρεται ας ενημερώσει :)
 
Σεπτ. 16, 2018
2
0
0
Καλησπέρα..ενδιαφέρομαι εγώ για ένα ζευγάρι αυτοκόλλητα...από που μπορώ να τα προμηθευτώ;
 

Babis far

Newbie
Oct 7, 2018
2
0
0
Θέλω εγώ αυτοκόλλητο για μκ8 είμαι από Φωκίδα έχουμε κάτι?
 

manos.m

Administrator
Hero Member
Mar 22, 2015
1,281
47
48
33
Νέο Ηράκλειο
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK6.5
Babis far said:
Θέλω εγώ αυτοκόλλητο για μκ8 είμαι από Φωκίδα έχουμε κάτι?
Καλημέρα και καλός ήρθες στη παρέα μας... Οι επιλογές 2 αν είσαι κοντά σε λίγες μέρες θα υπάρξει συνάντηση στην Πάτρα όπου μπορείς να έρθεις για καφέ να σε γνωρίσουμε και να παραλάβεις και αυτοκολλητάκια. Η δεύτερη επιλογή να τα παραλάβεις ταχυδρομικά.  (Καλύτερα το πρώτο για να σε γνωρίσουμε)
 

Babis far

Newbie
Oct 7, 2018
2
0
0
manos.m said:
Καλημέρα και καλός ήρθες στη παρέα μας... Οι επιλογές 2 αν είσαι κοντά σε λίγες μέρες θα υπάρξει συνάντηση στην Πάτρα όπου μπορείς να έρθεις για καφέ να σε γνωρίσουμε και να παραλάβεις και αυτοκολλητάκια. Η δεύτερη επιλογή να τα παραλάβεις ταχυδρομικά.  (Καλύτερα το πρώτο για να σε γνωρίσουμε)
δεν ξέρω ρε φίλε αν θα μπορέσω να έρθω εκείνη την μέρα Πάτρα δουλεύω και σκ εγώ καμία φορά...
 

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
Angelos19 said:
Με ενδιαφερει κι εμενα για αγορα αν υπαρχουν ακομα..

Καλησπερα Αγγελε.
Υπαρχουν διαθεσιμα.
Θυμισε μου...απο Αθηνα εισαι ή απο επαρχια?? Αν εισαι απο Αθηνα ..σε ερχομενη επισημη συναντηση μας θα παραλαβεις.. αλλιως αν εισαι απο επαρχια θα σου σταλουν ταχυδρομικως. Δηλαδη συν τα μεταφορικα.
 

Angelos19

Rookie
Apr 24, 2019
27
0
1
Από Αθήνα ναι.. Αν βολέψει σε κάποια συνάντηση καλώς γιατί λογω δουλειάς είναι δύσκολο το πρόγραμμα μου.. Αλλιώς αν μπορεί κάποιος να βρεθούμε να τα πάρω θα είναι ακόμα καλυτερα
 

panagios

Newbie
Aug 28, 2015
1
0
0
Αν υπάρχουν ακόμα διαθέσιμα, μπορώ να παραλάβω ταχυδρομικώς ένα ζευγαράκι θεσσαλονίκη;
 

AweSome

New member
Jul 15, 2019
75
1
8
32
ΧΑΝΙΑ
Έχει επιχειρήσει κάποιος να βάλει αυτοκόλλητο στα πίσω τζάμια 5 θυρου fiesta??Παιζει να χαλάσει το αυτοκόλλητο με το άνοιγμα του παραθύρου; Μήπως αυτό το σημείο είναι μόνο για τα 3 θύρα που είναι σταθερό το τζαμί ;;
 

ilias86

Hero Member
Vip Team
MK7.5
May 28, 2011
1,194
22
38
37
Γλυφάδα
Μοντέλο
MK7.5
Εγώ με πεντάθυρο μπορώ να διαβεβαιώσω πως για 3.5 χρόνια που τα έχω τοποθετημένα δεν έχουν πάθει τίποτα
 

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
Κι εγω επισης επισημαινω οτι δεν παθαινουν τιποτα με το ανοιγμα του παραθυρου.
Βεβαια αν εχεις αμφιβολιες τα βαζεις οπου αλλου σου αρεσει εσενα. και στο πισω τζαμι εχω δει μελη μας...και στη πισω πορτα (πορτμπαγκαζ) και στη λαμαρινα.
ΠΡΟΣΟΧΗ ! ! αν εισαι ψυχαναγκαστικος οπως εγω και το πλενεις τακτικα....θα χρειαζεσαι καθε μηνα καινουργιο σετ μιας και τα πιεστικα χαλανε τα αυτοκολλητα..(οχι μονο το δικο μας...ολα !)  :D   :D   :D   :D
Οποτε να αποφευγεις την πιεση του νερου στο σημειο που τα εχεις τοποθετησει
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread