Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

geogiou

Original poster
MK7
Newbie
Jul 8, 2019
7
1
3
32
Μοντέλο
MK7
Καλησπέρα παιδιά ξέρει κανένας που μπορώ να βάλω μεμβράνες φιμέ στα τζάμια?πήρα τηλέφωνο στην LLUMAR  Καλλιθέας  και μου είπαν 260€ Δεν είναι πολλά?έχει  βάλει κανένας? Εχει να μου προτείνει κανένας κάποιο μαγαζί στα νότια προάστια ?
 

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
geogiou said:
Καλησπέρα παιδιά ξέρει κανένας που μπορώ να βάλω μεμβράνες φιμέ στα τζάμια?πήρα τηλέφωνο στην LLUMAR  Καλλιθέας  και μου είπαν 260€ Δεν είναι πολλά?έχει  βάλει κανένας? Εχει να μου προτείνει κανένας κάποιο μαγαζί στα νότια προάστια ?
Εχουμε την 3M στο υψος της μεταμορφωσης . Αν θυμαμαι καλα 150-170 προσφορα για τα μελη των Maniacs. Πηγαινε εκει. Αν σου ζητησουν να τους δειξεις την καρτα Μελους πες οτι ανηκεις στους FiestaManiacs και οτι σε στελνει ο Βαγγελης με το μαυρο Mk6. Και καλο θα ειναι να μπεις στην ενοτητα "Καρτα Μελους"  και να δηλωσεις . Εχουμε αρκετα καταστηματα με πολυ καλες εκπτωσεις και καλη δουλεια πανω στα αγαπημενα μας Fiesta  ok234  ok234
 

pk91

MK7
Member
Apr 28, 2016
250
46
28
32
Νοτια δεν ειναι αλλα υπαρχει και ο Βαγιαννακης στην Θηβων στο Περιστερι ο οποιος και καλες τιμες εχει και καλος στην δουλεια του ειναι.Δουλευει κυριως με 3Μ.Εχω βαλει σε δυο αμαξια και εχω μεινει απολυτα ικανοποιημενος!
 

Sansiro325

Rookie
MK7.5
Dec 7, 2021
44
7
8
Μοντέλο
MK7.5
Είχα τοποθετήσει μια σειρά της Armolan με 35% σκούρο,εμπρός-πισω τζάμια καθώς δεν μου αρέσει η διχρωμία και οκ δεν είναι και 20% να κανει μπαμ στο μάτι,στον Grizzly Detailing,με κόστος 110 ευρώ περίπου,η τοποθέτηση ήταν επιειως απαράδεκτη με αρκετές φυσαλίδες στο πίσω τζάμι και στα φινιστρινια,το πήγα τουλάχιστον άλλες 2 φορές για να τα ξαναπεράσει.Κακως δεν είχα επιλέξει ASWF τότε για λίγα ευρω παραπάνω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: turbomaniac
Oct 10, 2015
122
4
19
Εγω ειμαι ευχαριστημενος απο llumar, εβαλα φιμε μπρος-πισω-πορτ μπαγκαζ πριν 7 χρονια τα ειχα πετυχει με εκπτωση 220 ευρω, δεν εχουν εμφανισει το παραμικρο... + ο μικρος να το σαλιωνει το τζαμι και να βαζει τα χερια του συνεχεια....
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread