Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Επειδή τα έβαλα στο δικό μου αμάξι και είναι πολύ ωραία από θέμα εμφάνισης αλλά και από θέμα τοποθέτησης θα το πρότεινα και σε εσάς



Κάνει και για το fiesta 2010-2012
 

Dimitris

Member
Oct 15, 2019
209
25
28
Απο alliexpress πρέπει να είναι αν αναγνωρίζω καλά την εφαρμογή.

Προστέθηκε μετά από 10 λεπτά :
Απο banggood ειναι η καλύτερη λύση τωρα που έχουν κολλήσει τα πάντα με κίνα λόγω ιού. Βάζεις priority direct mail(+2-2.5 ευρω) και σε 7 εργασιμες περιπου το έχεις σπίτι σου χωρίς να περάσουν τελωνείο κλπ οποιαδήποτε να είναι και η αξία τους.
Ομως στο banggod που είδα ειναι λιγο πιο ακριβά (https://www.banggood.com/LED-Dynamic-Side-Door-Wing-Mirror-Indicator-Lights-Turn-Lamps-Smoked-Black-for-Ford-Fiesta-B-Max-2008-2017-p-1582134.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN)

Και το priority εδώ κάνει 7ευρώ περίπου. Και εγώ σκέφτομαι την συγκεκριμένη μετατροπή.

[mention]scorpion[/mention] Συγχρονίζονται κομπλέ με τα υπόλοιπα φλάς μπροστα και πίσω;;
 

The Ace

Hero Member
Vip Team
Nov 20, 2015
1,307
180
63
50
Αθήνα
Μια χαρά δουλεύουν, η εγκατάσταση είναι 5' υπόθεση, προσοχή να μην σας πέσει το καπάκι όταν το ξεκουμπώνετε, και δοκιμάστε τα πριν ξανατοποθετήσετε το καπάκι γιατί η σύνδεση είναι λίγο...χαλαρή.
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
[mention]Dimitris[/mention] μια χαρά δουλεύουν
Εγώ έχω βάλει και μπρος πίσω led φλας και όλα οκ
 

Dimitris

Member
Oct 15, 2019
209
25
28
[mention]scorpion[/mention] Θα ήθελα link για τα led φλας που έχεις βάλει ακριβώς. Στην πρώτη μου προσπάθεια απο ebay leds μπροστά μου τα έβγαζε καμένα το αμάξι και δεν άναβαν καν. Ισως να ήταν κιόλας :D
Εκτός εαν εννοείς για autobeam αλλα είναι αρκετά ακριβά και πλεον Αγγλία ειναι εκτός ΕΕ άρα θα έχουμε θέμα. Εαν πήρες απο ebay, alliexpress, banggood κλπ θα εκτιμούσα πολύ να στείλεις ενα λινκ ακριβώς ποια πήρες ;)
 

Dimitris

Member
Oct 15, 2019
209
25
28
Tα είχα πάρει αρκετούς μήνες πρίν, τότε έλεγαν canbus απλά ήταν απο εναν seller του ebay και μαλλον δεν ίσχυε. Επειδή η τιμή τους ήταν αρκετά χαμηλή στα 15ε περίπου δεν ασχολήθηκα με το να τα γυρίσω κλπ. Απο τότε δεν ξαναασχολήθηκα με αυτό το θέμα για αυτό ρώτησα μηπως έχετε έτοιμο κάποιο link
 

tomasss

New member
Jul 1, 2016
71
2
8
scorpion said:
Επειδή τα έβαλα στο δικό μου αμάξι και είναι πολύ ωραία από θέμα εμφάνισης αλλά και από θέμα τοποθέτησης θα το πρότεινα και σε εσάς



Κάνει και για το fiesta 2010-2012

Είναι πολύ ωραία από θέμα εμφάνισης αλλά καμμιά φωτογραφία. Για ανέβασε να δούμε...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread