Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

spant

Original poster
Rookie
Oct 23, 2019
15
1
3
Μοντέλο
MK8
Καλησπέρα σε όλους,

Εδώ και αρκετό καιρό το σύστημα αποτυγχάνει μέσω Bluetooth να συνδέσει επιτυχώς ανα διαστήματα το κινητο. (iOS 13.3.1). To κινητό φαίνεται αλλα μετά απο κάποια δευτερόλεπτα που συνδέεται η στάθμη της μπαταρίας στην οθόνη του αυτοκινήτου αδειάζει με αποτέλεσμα να μην κατεβάζει τα recent calls, να μην έχει επαφές και τις ενδείξεις του Bluetooth και του Phone στις γενικές ρυθμίσεις του μενού του SYNC να είναι αχνές(μη επιλέξιμες,σβηστές). Το κινητό όταν συγχρονίζεται το κρατάω στα χέρια και δεν είναι κάπου με παρεμβολές.

SOS αν μπορεί να βοηθήσει καποιος...Σας ευχαριστώ.

(Υπενθυμίζω οτι συμβαίνει οταν το εχω στο Bluetooth και οχι με καλώδιο!)
 

Magichoom

Newbie
Apr 24, 2018
3
0
1
Θεσσαλονικη
Χαίρεται, σε Fiesta st line με sync 2,5 μου το κάνει κι εμένα. Η μόνη λύση που βρήκα, είναι αφού ανοίξει η οθόνη κλπ, τότε ανοίγω το bluetooth στο κινητό και το συνδέω χειροκίνητα.
 

Magichoom

Newbie
Apr 24, 2018
3
0
1
Θεσσαλονικη
Καλησπέρα, επανέρχομαι στο θέμα για να ενημερώσω ότι μετά από αλλαγή κινητού iphone 8 σε SE 2020, λύθηκε από μόνο του το πρόβλημα, δουλεύει πάντα άψογα. Αν και βλέπω στα specs ότι και τα δύο "φοράνε" bluetooth v5, κάποια ασυμβατότητα θα είχε το τσιπάκι του 8.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread