Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

ilias86

Original poster
Hero Member
Vip Team
MK7.5
May 28, 2011
1,194
22
38
37
Γλυφάδα
Μοντέλο
MK7.5
Υπάρχει κάτι σαν "ασφαλή κατάργηση" για τα στικακια usb στο fiesta? Επίσης αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα που δεν ξέρω αν φταίει το ηχοσυστημα η το στικακι ακόμα. Εχω π.χ. κάποια κομμάτια και προσθέτω κάποια ακόμα, το συνδεω στο αμάξι και δεν έχουν περαστεί, το ξαναβαζω στο pc και οντως δεν υπάρχουν.Λες και όταν το συνδεω στο αυτοκίνητο το επαναφέρει σε προηγούμενη κατάσταση. Έχει κάποιος ανάλογο θέμα;
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
19
www.fiestamaniacs.gr
"Ασφαλής κατάργηση", τουλάχιστον στο Sony ηχοσύστημα, δεν υπάρχει. Όσον αφορά την προσθήκη επιπλέον αρχείων σε ήδη υπάρχον usb stick, όταν αποσυνδέσεις ένα stick από το αυτοκίνητο και το επεξεργαστείς σε ένα pc (είτε προσθέσεις ή αφαιρέσεις αρχεία), τότε μόλις το ξανασυνδέσεις στο αυτοκίνητο κάνει από την αρχή indexing όλα τα αρχεία και μετά αρχίζει και παίζει, έχοντας "καταλάβει" εννοείται τις αλλαγές.
Το σύστημα sync δεν έχεις Ηλία (όλα τα facelift πρέπει να το έχουν λογικά);
 

MakisST

New member
Mar 23, 2016
57
0
0
ilias86 said:
Υπάρχει κάτι σαν "ασφαλή κατάργηση" για τα στικακια usb στο fiesta? Επίσης αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα που δεν ξέρω αν φταίει το ηχοσυστημα η το στικακι ακόμα. Εχω π.χ. κάποια κομμάτια και προσθέτω κάποια ακόμα, το συνδεω στο αμάξι και δεν έχουν περαστεί, το ξαναβαζω στο pc και οντως δεν υπάρχουν.Λες και όταν το συνδεω στο αυτοκίνητο το επαναφέρει σε προηγούμενη κατάσταση. Έχει κάποιος ανάλογο θέμα;
Όχι λειτουργεί κανονικά και δεν υπάρχει ασφαλής κατάργηση για το στικάκι. Έχω το sony με navi, εσύ;
 

Tzimakos

Rookie
Σεπτ. 15, 2013
31
0
6
Επειτα απο προσφατη ερωτηση σε μαγαζι με ηχοσυστηματα αυτοκινητου για μια σχετικη αναβαθμιση του ηδη μαμα ηχοσυστηματος μου προτειναν να βαλω αυτο εδω http://www.hertzaudiovideo.com/car-audio-subwoofer-box-dieci-dba200-3/ . Η τιμη μαζι με την εγκατασταση θα κυμανθει γυρω στα 290 ευρω και θα ηθελα να μου πειτε εαν αξιζει και εαν θα κερδισω κατι .
 

kimon

New member
Jul 19, 2015
53
2
8
Eγώ είχα βάλει ένα USB με τραγούδια και το έπαιξε κανονικά πριν 10 μέρες.Σήμερα το πρωί πήγα να το ξαναβάλω και δεν το αναγνώριζε στην αρχή.Μετά από δυο-τρεις προσπάθειeς κι αφού σταμάτησα με το αυτοκίνητο και το ξανατοποθέτησα,μέσω του SYNC settings έκανε "browse USB" και το διάβασε.
Μάλλον κολλάει που και που ή έφταιγε που πήγα να το ενεργοποιήσω κατευθείαν από το πλήκτρο AUX κι όχι μέσω του menu με το sync settings.
 

Spring.n

New member
Oct 2, 2017
69
0
0
Ακουω ένα μπουκωμα στα ηχεία μου τον τελευταιο καιρο και θελω να τα αλλαξω. Είναι μαμα ; Πως να μπορούσα να το αναβαθμίσω;
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread