Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Alexgiann

Original poster
Rookie
Jun 28, 2021
26
2
3
Μοντέλο
MK8 ST
Καλησπέρα!

Εχει παρατηρήσει κανενας αλλος ηχους απο τα πλαστικα στην θεση του συνοδηγού;
Ειδικα σε ανωμαλίες του δρόμου ακούγονται παρα πολύ. Παρατήρησα επίσης ότι τα πλαστικα στην πορτα του συνοδηγού αν τα κουνησεις τριζουν παρα πολυ. Εχει τυχει σε κάποιον αλλον; ξερετε καποια λυση;
 

BloodMage

Member
Jun 8, 2021
135
49
28
ΑΘΗΝΑ
Μοντέλο
MK8 ST
LOCATION
MK8.5 ST2 Frozen White
απο την πρωτη μερα τριζανε τα χερουλια στην πορτα. τωρα μετα απο 8 μηνες εχει χειροτερεψει
ηταν κατι που το γνωριζα απο την αρχη το γραφουν παντου στο ιντερνετ
ειναι λιγο ξενερα αλλα τουλαχιστον τριζει μονο οταν τα ακουμπας και οχι μονο του ουτε σε ανωμαλιες του δρομου η λακουβες, οποτε παλευεται καπως. αν υπαρχει λυση σιγουρα θα τα εφτιαχνα
αλλο τριξιμο δεν εχω ακουσει περα απο αυτο
 
Aug 3, 2022
4
0
1
Μοντέλο
MK8
απο την πρωτη μερα τριζανε τα χερουλια στην πορτα. τωρα μετα απο 8 μηνες εχει χειροτερεψει
ηταν κατι που το γνωριζα απο την αρχη το γραφουν παντου στο ιντερνετ
ειναι λιγο ξενερα αλλα τουλαχιστον τριζει μονο οταν τα ακουμπας και οχι μονο του ουτε σε ανωμαλιες του δρομου η λακουβες, οποτε παλευεται καπως. αν υπαρχει λυση σιγουρα θα τα εφτιαχνα
αλλο τριξιμο δεν εχω ακουσει περα απο αυτο
Οπως τα λες ακριβώς και κάποια τριξίματα από την πόρτα του οδηγού (τις κρύες μέρες)
 

BloodMage

Member
Jun 8, 2021
135
49
28
ΑΘΗΝΑ
Μοντέλο
MK8 ST
LOCATION
MK8.5 ST2 Frozen White
καπου ειχα διαβασει οτι οταν ντινεις με καρμπον ή καποια αλλη μεμβρανη τα πλαστικα σταματανε να τριζουν
δεν ξερω αν ισχυει. βεβαια προσωπικα δεν θα εκανα κατι τετοιο, πιστευω θα γινοταν πολυ κακγουρικο. θα μου αρεσε να γινει πχ ολη η ποερα δερμα και αν αυτο βοηθουσε τα τριξιματα θα ειχαμε 2 σε 1
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread