Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Oct 17, 2020
265
151
43
45
Μοντέλο
MK6
Έχω ένα προβληματάκι 2 μέρες τώρα. Κάποιες φορές, 2 συγκεκριμένα όταν έκανα ένα κατέβασμα ταχύτητας για να μειώσω ταχύτητα, εσβησαν τα όργανα μέσα και το ράδιο για 2-3 δευτερόλεπτα. Κάποια άλλη στιγμή με το που παει να μπει το βεντιλατερ μου ξανακανε πάλι το ίδιο. Μπαταρία αλλαγμενη πριν ένα μήνα, δυναμό ανακατασκευασμενο. Έχω και ένα οργανακι στον αναπτήρα που δείχνει volt. 14,2-14,3 σταθερά με αναμένη μηχανή. Όταν μου κάνει αυτά που ανέφερα παραπάνω και φτάσω στον προορισμό μου και το σβήσω, όταν θα πάω να το ξαναβάλω μπροστά, όταν ανοίξω διακόπτη θα γράψει το οργανακι 8,5v!Γυρίζω το κλειδί, παίρνει μπροστά κανονικά, στην διαδικασία όμως του μιζαρισματος μένω από ρεύμα πάλι στα όργανα και στο ράδιο. Τι να κοιτάξω βρε παιδιά, τι να φταίει;
 

Κεραυνός

Hero Member
Top Poster του μήνα
Jan 8, 2016
1,040
156
63
Μοντέλο
MK6
Δυστυχως το ρευμα ειναι δυσκολο. Πιθανως δυναμο παροτι ειναι ανακατασκευασμενο.
 
Oct 17, 2020
265
151
43
45
Μοντέλο
MK6
Το θέμα είναι ότι δεν μου το κάνει πάντα, το κάνει οπότε θυμηθεί. Και που πήγα σε ηλεκτρολογο τα βρήκε όλα οκ, μπαταρία, δυναμό. Και εννοείται ότι όταν έφτασα εκεί δούλευε ρολόι.....Πάντα έτσι γίνεται.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread