Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

MadMan

Original poster
Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
Όπως και πέρισυ...έτσι και φέτος η Διοργάνωση του FORDmeetGR μας προσκαλεί στη μέγαλη γιορτή της FORD
που για ακόμα μια Χρονιά θα δημιουργήσει..ωστε να παρεβρεθούμε και να γιορτάσουμε όλοι μαζί την αγάπη μας για
τα Ford και ποσο μαλλον τα αγαπημένα μας FIESTA.

Ημερομηνια 08-09-2019 Κυριακή

Η είσοδος θα είναι Δωρεάν !
Το Event θα ξεκινήσει απο τις 14:00 εως τις 24:00
Ο χώρος που θα διεξαγθεί το Meet θα είναι ο ίδιος με τον περσινό Escape Center στο Ιλιον Αττική

Πέρισυ οι FiestaManiacs δώσανε δυναμικό παρόν σε αυτη την εκδήλωση !
Πάμε να καταρρίψουμε το περσινό δυναμικό με ακόμα περισσότερες Συμμετοχές ! !   AR15firing    AR15firing

Συμμετοχές

01 - MadMan
02 - manos.m
03 - Axio96
04 - ilias86
05 - Nikosmk7
06 - kounamouta
07 - stefanosmk7
08 - BillMk7
09 -
10 -
11 -
12 -
13 -
14 -
15 -
 

kounamouta

Rookie
Oct 31, 2015
15
0
1
32
Είμαι εδώ να συνεισφέρω κι εγώ με την παρουσία μου...
 

MadMan

Original poster
Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
Καλημέρα σας.

Λόγω Επαγγελματικών/Οικογενειακών Υποχρεώσεων

Αρκετά μέλη της Οργανωτικής Ομάδας όπως και πολλά μέλη των FiestaManiacs δεν θα μπορέσουν να παρευρεθούν στη Συνάντηση των φίλων της FORD που οργανώνεται απο το FORDmeetGR 2019 στις 08 - 09 - 2019...και δυστυχώς οι συμμετοχές ειναι μηδαμινές...θα χρειαστεί να ακυρώσουμε την συμμετοχή μας ως Club.

Εννοείται πως όσα μέλη επιθυμούν και θέλουν μπορουν να πανε ως μονάδες (Ατομικά).

Ευχαριστουμε πολύ για την κατανόηση.

Ευελπιστούμε στο μελλον για περισσότερο ελέυθερο χρόνο άπο όλους μας ώστε σε προσεχή Συνάντηση/Event να έχουμε αρκετές συμμετοχές ώστε να δείξουμε τι σημαίνει FiestaManiacs !

Καλό υπόλοιπο Αυγούστου σε όλους !

Εκ Μέρους της Οργανωτικης

FiestaManiacs.gr
 

ilias86

Hero Member
Vip Team
MK7.5
May 28, 2011
1,194
22
38
37
Γλυφάδα
Μοντέλο
MK7.5
Κρίμα, γιατί είναι ωραίο event το συγκεκριμένο.
Αν κάποιος θέλει να παραβρεθεί ατομικά πρέπει να κάνει κάποιου είδους δήλωση συμμετοχής στους διοργανωτές η απλά πάει εκεί και κανονιζονται εκείνη τη στιγμή οι θέσεις;
 

MadMan

Original poster
Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
Οποιος Επιθυμει και ειναι ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι μπορει να παρευρεθει στη Συναντηση του FORDmeetGR στις 08-09 στις 16:00 ως τις 24:00 να μου στειλει inbox Ονομα και τηλεφωνο επικοινωνιας.Υπαρχουν Μελη που θελουν να πανε. Τουλαχιστον ας παμε σαν Ομαδα.

Δεν θα υπολογισω τα "Μαλλον" και "Μπορει να ερθω" οσον αφορα τις θεσεις.

Εχετε διορια να μου στειλετε μεχρι τις 05 - 09 !

Σας Ευχαριστω .
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Πολύ ωραίες φωτογραφίες! Χαίρομαι που μαζευτήκατε και περάσατε ωραία. Για να είμαι ειλικρινής, ζηλεύω λίγο που δε μπορώ πλέον να ακολουθώ πάντα...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread