Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

falcon

Original poster
Member
May 12, 2010
211
0
0
40
περιστερι
ανοιγω το θεματακι μιας και το βιντεακι απο ωρα σε ωρα θα ποσταριστει.....τωρα δεν χρειαζετε χαρτι δυναμομετρησης γιατι φαινονται ολα στο βιντεο+οτι φοραει πανω το αμαξι....
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
Συγχαρηρήρια πολύ καλα έβγαλε.. Καλά τι κομπρέσορα φοράς?
rotrex C38 - 81?

Το μόνο που δεν μου αρέσει στον κομπρέσσορα είναι οτι δεν μπορείς να παίξεις με την πίεση...Κατα τ' άλλα σαν λειτουργία πιστεύω είναι ανώτερη απο του τούρμπο...
 

Nitroking

Pro Member
May 9, 2010
384
0
0
turbomaniac said:
Το μόνο που δεν μου αρέσει στον κομπρέσσορα είναι οτι δεν μπορείς να παίξεις με την πίεση...Κατα τ' άλλα σαν λειτουργία πιστεύω είναι ανώτερη απο του τούρμπο...

Σε αυτο διαφωνω αλλα καλυτερα να το συζητησουμε σε αλλο τοπικ, πιστευω ειναι ΠΟΛΥ βασικο να μεινει αυτη η παρουσιαση καθαρη.. ;)
 

Geo

New member
May 28, 2010
92
0
6
Athens
Νομιζω οτι φοραμε τον ιδιο charger.

C30-94

Νωντα τελεια νουμερα!!Αναμενουμε βιντεο!!
 

falcon

Original poster
Member
May 12, 2010
211
0
0
40
περιστερι
turbomaniac said:
Ααα, για στειλε κανένα πμ...SCT+advantage?, DS? Ποιός ρύθμισε?
απο αγγλια ρυθμιστηκε on line....μεσω ιντερνετ...
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
falcon said:
απο αγγλια ρυθμιστηκε on line....μεσω ιντερνετ...

Ααα κατάλαβα......

Υπερστροφία ο κομπρέσσορας εε???, άντε καλοτάξιδο και προσοχή στο δρόμο είναι πολλά τ΄αλογα....

Να σε θαυμάσουμε και στο site "όλα τα περνάω, όλα τα πατάω".gr... ; Γιατι κάποιοι κάνουν τους γρηγορους παίζοντας με τα καημένα τα ατμοσφαιρικά ST. Είμαι και αρρύθμιστος ρε γαμώτο μου σπάει τα νευρα...  ;D ;D ;D
 

falcon

Original poster
Member
May 12, 2010
211
0
0
40
περιστερι
falcon said:
ανοιγω το θεματακι μιας και το βιντεακι απο ωρα σε ωρα θα ποσταριστει.....τωρα δεν χρειαζετε χαρτι δυναμομετρησης γιατι φαινονται ολα στο βιντεο+οτι φοραει πανω το αμαξι....
sorry αλλα ειχαμε ενα προβλημα στο να ανεβασουμε το βιντεακι στο youtube....ελπιζω να ληθει συντομα.....
 

Nitroking

Pro Member
May 9, 2010
384
0
0
Πολυ καλο το βιντεο! Ελιωσα στο γελιο με τα φωτα στο ανοιγμα! Χαχαχα! :p Που να προλαβει να φυγει!
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Nitroking said:
Πολυ καλο το βιντεο! Ελιωσα στο γελιο με τα φωτα στο ανοιγμα! Χαχαχα! :p Που να προλαβει να φυγει!

Εγώ χάζεψα με το άνοιγμα, τρελή επιτάχυνση, αλλά και με την τελική. Όντως, που να πάρει χαμπάρι ο μπροστινός τι γίνεται όταν το τερατάκι πλησιάζει με 200+ χιλιόμετρα ανά ώρα.

Καλοτάξιδο falcon και να είσαι πάντα καλά να το χαίρεσαι.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread