Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Staros

Pro Member
Apr 13, 2011
819
0
0
36
Αθηνα
Πολυ ομορφο αγορι να το εχεις παντα ετσι και να περνας ωρες μαζι του
 

Nikol@r@s

Administrator
Original poster
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
    • Administrator
    • Moderator
  • Thread starter
  • #22
Δεν θέλω να κουράσω με σεντόνια, θα πω απλά ότι ήταν από τα πιο όμορφα πράγματα που έκανα μέσα στο 2017!Αμέτρητα χιλιόμετρα, καλή παρέα, Fiestara και τολμώ να πω ότι εκτίμησα ακόμη περισσότερο τα καθίσματα του ST. Τα υπόλοιπα στο βίντεο

https://www.youtube.com/watch?v=8pZXx7BW44Q
 

Nikol@r@s

Administrator
Original poster
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
    • Administrator
    • Moderator
  • Thread starter
  • #25
Κι ένα ακόμη από χαλαρή βόλτα Βουλιαγμένης προς παραλιακή, cameraman ο Ηλίας  giggle

https://www.youtube.com/watch?v=TGjFs-w04rU&ab_channel=Nikolaras
 

Nikol@r@s

Administrator
Original poster
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
    • Administrator
    • Moderator
  • Thread starter
  • #26
Update με βίντεο εφ'όλης της ύλης,Fiestamaniacs δικό σας  biggrin
https://www.youtube.com/watch?v=GOm0u-3bYB8&ab_channel=Nikolaras
 

Nikol@r@s

Administrator
Original poster
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
    • Administrator
    • Moderator
  • Thread starter
  • #27
Πάμε και σε ένα μικρό Update,θα ήθελα ένας Admin ή Mod να το προσθέσει στο αρχικό post

Ιανουάριος 2018

Φωτιζόμενη βάση αναπτήρα,Φωτιζόμενο Λεβιέ και Βάση Λεβιέ

19EHIsS.jpg

Mwl8UDr.jpg


Ασημένια Χερούλια ST Οδηγού/Συνοδηγού

zVips35.jpg

14qmwx3.jpg


Διακόπτης Ηλεκτρικών Καθρεπτών,Πλαστικά τρίγωνα πόρτας οδηγού/συνοδηγού

jeWqdZc.jpg

rSnZm1k.jpg


Πλαφονιέρα από ST

5E5xr9x.jpg

3ORQpLe.jpg




Σαν μικρό spoiler να πω ότι η επόμενη αλλαγή θα είναι και η πιο ουσιαστική μετά την τοποθέτηση καθισμάτων του s αλλά και γενικότερα από τότε που έχω το αμάξι,stay tuned  biggrin
 

Nikol@r@s

Administrator
Original poster
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
    • Administrator
    • Moderator
  • Thread starter
  • #29
JimClark said:
Τα δικά μου είναι αυτά;;;  redface ok234

Ναι Jimclark,και θα ακολουθήσουν κι άλλα,για να μην πω είναι ήδη στον δρόμο και καταφθάνουν  giggle
 

Nikol@r@s

Administrator
Original poster
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
    • Administrator
    • Moderator
  • Thread starter
  • #30
Για όσους πιστούς και κρυφούς θαυμαστές δημιούργησε το συγκεκριμένο Project θέλω να πω με βαθιά συγκίνηση ότι το αμάξι αλλάζει χέρια(Ευτυχώς όχι ξένα) καθώς από αύριο θα έχει νέο κάτοχο, την αδερφή μου την Ναταλία(Ωπ και δεύτερη Ναταλία στο Fiestamaniacs :p ).

Είχα πει ότι θα το κράταγα τουλάχιστον για 10 χρόνια, έπεσα όμως λίγο έξω καθώς φτάσαμε τα 7 και κάτι ψηλά. Είναι το πρώτο μου αμάξι οπότε πιστεύω ότι πάντα θα του έχω την πιο μεγάλη αγάπη(Όσα κι αν έρθουν στο μέλλον), μαζί του πέρασα μια από τις καλύτερες περιόδους ενός νέου που δεν είναι άλλη από την φοιτητική ζωή. Πολλές βόλτες, ταξίδια, το αμάξι της παρέας όπως το χαρακτηρίζουν οι <<γνωστοί-άγνωστοι>>(καθώς ήταν πάντα παρών σε ότι κι αν συνέβαινε στην παρέα μας), επανασυνδέσεις, χωρισμοί, πρώτο φιλί, γκόμενες που ήρθαν και δεν ακούμπησαν, χειρόφρενα, νεράντζια, πορτοκάλια, αυγά, τσάρκες, βραδινά νυχτοπερπατήματα, συζητήσεις μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες, ΧΧΧ(Με τα παλιά καθίσματα έτσι), ταξί σε άτομα δεν το εκτίμησαν, Αθήνα, Χαλκίδα, Θεσσαλονίκη, Τρίκαλα, Κόρινθο, Πάτρα, Ιωάννινα, Βόλος, Πήλιο, Πρέβεζα, Μεσολόγγι, Κρινόφυτα Αχαΐας , Χανιά, Ηράκλειο, Ρέθυμνο, Άγιος Νικόλαος,ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ με λίγα λόγια, Σίφνος, Πάρος, Αντίπαρος, με ήλιο, με βροχή, με χιόνια, με ομίχλη, πάντα μα πάντα ήταν εκεί. Ποτέ δεν διαμαρτυρήθηκε , ποτέ δεν δυσανασχέτησε, ήταν εκεί για εμένα, μου χάρισε ένα πτυχίο και ένα σκασμό εμπειρίες/αναμνήσεις/συγκινήσεις που δεν πρόκειται να ξεχάσω ποτέ  redface

Εύχομαι το νέο μου αυτοκίνητο να βγει αν όχι καλύτερο τότε τουλάχιστον το ίδιο αξιόπιστο με το προηγούμενο. Δεν άλλαξα ούτε εταιρεία ούτε μοντέλο, απλά έκανα το επόμενο βήμα, από σήμερα περήφανος κάτοχος Ford Fiesta ST2 MK7.5 Molten Orange!Τα υπόλοιπα στο αντίστοιχο thread όταν έρθει η ώρα  ;)

Ολόψυχα τεράστια ευχαριστώ σε όσους με βοήθησαν στο Project F και γενικότερα στο ΜΚ6 μου, με τυχαία σειρά: xr, psixakias,Crazy, pitbull, kostg, scorpion, arkas,yannis_s, manos_m, angel s, ilias86 , Jimclark-Blinkys!Ειλικρινά συγνώμη αν ξεχνάω κάποιον  :)
 

JimClark

Pro Member
Jul 7, 2011
446
3
18
44
Πατρατσέλλα
cartalk.gr
Μοντέλο
MK6 ST
Με το καλό και το νέο αμάξι. Ελπίζω να σου χαρίσει τα πολλαπλάσια από το πρώτο, αν κ το πρώτο , πάντα, είναι διαφορετικό. Καλά και ασφαλή χιλιόμετρα, και καλοφωτογραφημένα.
 

Nikol@r@s

Administrator
Original poster
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
    • Administrator
    • Moderator
  • Thread starter
  • #32
Ας αναστήσω το Project

Τοποθέτηση Logo S στην μπροστά Μάσκα

QFt8026.jpg


Thank you MadMan!!
 

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
Nikol@r@s said:
Ας αναστήσω το Project

Τοποθέτηση Logo S στην μπροστά Μάσκα

Τιποτα Νικο μου..χαιρομαι που σου αρεσει.. :) Και σου εχω αλλο 1 σε κοκκινακι :p για πισω  :)
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread