Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

John_V

Member
Apr 25, 2016
114
0
16
43
Ηράκλειο
Σήμερα ρώτησα τιμές για ηχεία στο Mk6 μπροστά και λόγω του ότι δεν είναι το κλασικό οβάλ 6x9 είναι τσουχτερή η τιμή του. Ξεκινάνε απο 85Ευρω περίπου. Μάλλον θα βάλω κάτι ποιοτικό και δυνατό, να τα δουλέψω στο χαλαρό και αν καεί καμιά έξοδος, αναβαθμίζω με μια καινούρια μονάδα 4x50W mp3, Usb κλπ.
Ευχαριστώ για την πληροφορία παντως!!
 

pt1986

Pro Member
Jul 5, 2013
444
3
18
37
John_V said:
Σήμερα ρώτησα τιμές για ηχεία στο Mk6 μπροστά και λόγω του ότι δεν είναι το κλασικό οβάλ 6x9 είναι τσουχτερή η τιμή του. Ξεκινάνε απο 85Ευρω περίπου. Μάλλον θα βάλω κάτι ποιοτικό και δυνατό, να τα δουλέψω στο χαλαρό και αν καεί καμιά έξοδος, αναβαθμίζω με μια καινούρια μονάδα 4x50W mp3, Usb κλπ.
Ευχαριστώ για την πληροφορία παντως!!
μονο μπροστα θελεις η και πισω ? Δες στο skroutz ειναι το οβαλ 5x7 δες και τα alpine sxe-5725s. 45 ευρω να ξέρεις οι φυσες απο τα εργοστασιακα θα κοπουν και θα μπουν ακροδεκτες λογω οτι ειναι διαφορετικη συνδεσμολογια.
 

John_V

Member
Apr 25, 2016
114
0
16
43
Ηράκλειο
Μόνο μπροστά θέλω να βάλω. Η διάσταση που θέλω είναι 6x8  145mm x 204mm .
Όπως αυτά της  Pioneer TS-A6813I. Αλλα τσούζει η τιμή στα 94Ευρω.
 

George.B.

New member
Dec 9, 2019
82
22
8
Καλησπέρα.
Σήμερα άλλαξα μπαταρία στο fiesta και η πηγή δεν παίζει λόγο του ότι χρειάζεται τον κωδικό.Το κακό με τη δική μου πηγή είναι ότι η οθόνη έχει καεί και δε φαίνεται τίποτα. Έχει κανείς καμία ιδέα τι μπορώ να κάνω;
 

mk6car

Pro Member
Dec 22, 2018
673
154
43
Μοντέλο
MK6
μπορεις να βαλεις κωδικό ; δοκιμάσε 0495
 

George.B.

New member
Dec 9, 2019
82
22
8
Τον κωδικό τον έχω. Απλά δε δείχνει τίποτα η οθόνη λόγο του ότι είχε χαλάσει μετά από βιολογικό καθαρισμό.
 

George.B.

New member
Dec 9, 2019
82
22
8
Update. Τελικά κατάφερα και έβαλα τον κωδικό στα τυφλά και όλα καλά
 
  • Wow
Αντιδράσεις: dtsef

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread