Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

psixakias

Member
Nov 9, 2012
122
0
0
34
Καϊλάρι
Λοιπον παιδες σημερα το πρωι εβαλα και γω τα μαυρα μου...

Μεχρι να παω στο μαγαζι αλλαξα 4 φορες γνωμη (μενω και μακρυα)
και μες το μαγαζι αλλαξα αλλες δυο...

Τελικα εβαλα οδηγο-συνοδηγο cs-35 στα υπολοιπα cs-20  3M.

Έχω να πω οτι με τον ηλιο φαινεται μεν οτι οι μπροστα ειναι πιο ανοιχτες αλλα οχι σε σημειο δυχρωμιας.
Και μετα το βραδακι στρωνει ακομη περισσοτερο το θεμα σε σημειο να μην εχει διαφορα.

Πιστευω για τα δικα μου τα μετρα και γουστα εκανα καλη επιλογη.
Αν και αμα δω οτι μετανιώνω για κατι θας σας το πω.
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Καλή επιλογή κατά τη γνώμη μου οι cs35 για οδηγό-συνοδηγό, βλέπεις αρκετά καλά τη νύχτα και δεν είναι ιδιαιτέρως ενοχλητικές. Οι cs20 θα σε προβλημάτιζαν περισσότερο. Με γειες!
 

psixakias

Member
Nov 9, 2012
122
0
0
34
Καϊλάρι
Να σαι καλα κωστα  :) Και γω το πιστευω αυτο που λες γιατι σε τελειως σκοτεινο δρομο τωρα που γυρνουσα απο τα μπροστα εβλεπες κανονικα απο τα πισω λιγο δυσκολευε το θεμα. Οχι οτι θα σκοτωθειες αν βαλεις και στα μπροστα. Τοσοι και τοσοι εχουν. Αλλα οπως το πες ετσι θα μαι τελειως απροβληματιστος...
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Μεγειές psixakias
όντως καλή επιλογή και εγω τις cs35 φοράω μπρος-πίσω και είμαι πολύ ικανοποιημένος....ειδικά το βράδυ δεν βλέπεις τίποτα μέσα.....
 

Riordian

Hero Member
Dec 30, 2012
1,146
0
36
33
Στα πισω τζαμια ο,τι και να βαλεις ειναι νομιμο. Στο παρπριζ απαγορευέται και και στα μπροστινά τζάμια μπορείς να βάλεις αλλά όχι πολύ σκούρα αν δεν κάνω λάθος, γιατί πρεπει να φαίνεται ο οδηγός.
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Στα μπροστινα μπορεις νομιμα να βαλεις αυτες που ειναι πολυ ανοιχτες(απο θεμα εμφανισης δεν λενε και πολλα ομως  για τον ηλιο κανουν την δουλεια τους).
Οι cs20 πιστευω οτι ειναι αρκετα σκουρες μεμβρανες για μπροστα και σιγουρα το βραδυ θα υπαρχει ελλειψη ορατοτητας.
 

thanasissin

Rookie
Feb 15, 2013
32
0
0
44
Πειραιας
HfGM2fyl.jpg


3μ εμπρός c35 και πίσω c20 σειρά classic

Πολύ ευχαριστημένος απο το αποτέλεσμα. Τοποθετήθηκαν στο Νικήτα της 3Μ, απολυτα ευχαριστημένος απο το αποτέλεσμα και τους μαστορες!
 

Crazy

Hero Member
Vip Team
Jul 8, 2010
1,568
8
38
38
Οπου υπαρχει στροφη....
Σε μια ζήτηση που είχα χθες με το Περικλη για το Βαγιανακη, αποφάσισα σήμερα να πάρω τηλ. το "Νικητα" για να δω τι μπορώ να κάνω με τα φίμε που έχω προβλημα, μου ζήτησε τα στοιχεία του αυτοκινήτου κ μου λέει δεν είσαι περασμενος, περνά από δω να δούμε τι γινεται, πάω από κει είδε τα φίμε που οντως είχαν πρόβλημα κ είπε από χάλια υλικο κ μου λέει τν εγγύηση τν εχεις(δν μου είχε δωσει), του λέω οριστε(είχα ένα χαρτί που μου είχε δώσει ο Βαγιανακης) κ μου λέει αυτό είναι η βεβαιωση,μου λέει αποδειξη, του λέω μετά από 6 χρόνια που να ξέρω που ειναι (κι αν μου είχε δωσει), μου λέει χωρίς τν εγγύηση ή απόδειξη δν γίνεται κάτι κ στη συζήτηση μου λέει κοίτα να δεις τι θα κανουμε,θα μου δώσεις 50 ευρω ("λαδακι" προφανως) να σου ανοίξω καρτέλα κ μετά θα έχεις εγγύηση κανονικά(εφ ορου ζωης) κ θα αλλάξουμε τα φιμε (εντός εγγυησης).


Οπότε όποιος σκέφτεται να πάει στο Βαγιανακη ΜΑΚΡΙΑ γιατί απλά ο "τύπος" είναι άθλιος κι απορώ γιατί θεωρείται "επαγγελματιας" κ δυσφημει κ τν 3Μ.
 

giorgos90

Rookie
Jul 25, 2014
33
0
6
το καλοκαιρι που πηρα το αμαξι εβαλα τις aswf στην πετρουπολη σε ενα φιλο με πλυντηριο 120 για 5πορτο!
 

Geraki

Rookie
Σεπτ. 2, 2014
40
0
0
Καλημέρα
Σκέφτομαι και εγώ να βάλω μεμβράνες 3Μ στο φιεστα αλλά από ότι βλέπω στο ιντερνετ,
όλοι λένε τιμή χωρίς το μπροστινό παμπριζ.
Σε αυτό απαγορεύεται να μπει μεμβράνη; Ακόμα και η CS-50 που είναι η πιο ανοικτόχρωμη από όλες τις άλλες;
 

Geraki

Rookie
Σεπτ. 2, 2014
40
0
0
Κρίμα.
Δεν κτυπάει άσχημα στο μάτι να είναι όλα τα τζάμια σκουρόχρωμα εκτός από το μπροστά;
 

giorgos90

Rookie
Jul 25, 2014
33
0
6
οχι ισα ισα που σκουρενει κιολας κ το μπροστα λογο του φωτισμου που δεν περναει μεσα!υπαρχει μπροστινη διαφανες κ επιτρεπεται κανονικα με χαρτι...αλλα εχει 150 ε δεν αξιζει βασικα!
 

manos.m

Administrator
Hero Member
Mar 22, 2015
1,281
47
48
33
Νέο Ηράκλειο
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK6.5
Δευτέρα βάζω και εγώ Llumer δεν μπορώ να αποφασίσω στη σκληρότητα!
Τελικά καλύτερα να βγάλει τα τζάμια και να τις βάλει ή όχι?
 

angel s

Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
manos.m said:
Δευτέρα βάζω και εγώ Llumer δεν μπορώ να αποφασίσω στη σκληρότητα!
Τελικά καλύτερα να βγάλει τα τζάμια και να τις βάλει ή όχι?

Μανο το πολύ πολύ να βγουν τα λάστιχα απο τς πόρτες για να μπει η μεμβράνη "καλύτερα".
Εκτός εαν ξηλωσεις εσυ τα τζαμια και τους τα πας.. :p
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread