Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

xrhstos fiestakis

Original poster
MK7.5
Member
Jan 26, 2017
141
13
18
30
Πατρα
Μοντέλο
MK7.5
Στις 3 φεβρουαριου 2017 είχα την μεγάλη χαρά να αποκτήσω το αγαπημένο μου αμάξι Ford Fiesta Mk7.5 Trend Ecoboost 1.0L 100hp μιας και ήταν το τελευταίο αμάξι από την παραγωγή του Mk7.5..

FbWHYTX.jpg


fFxSVpt.jpg


Μετα στην συνέχεια αφού είχα γραφτεί στο club μας γνώρισα από κοντά τα παιδιά που πήρα και τα αυτοκόλλητα και εκεί ξεκίνησαν όλα  ;)

8wYAFoB.jpg


Στην συνέχεια μου είχαν πει ότι θα κατέβουν ξανά στο γνωστό σε όλους μας P.M.S. και σκέφτηκα ότι ήρθε η ώρα να κάνω την πρώτη μου μοντα και να βάλω την εξάτμιση που τόσο ήθελα  AR15firing

4bZiWK0.jpg


Αλλα ήθελα να κάνω και κάτι ποιο εμφανισιακά όποτε έβαλα τα αυτοκόλλητα Monster και το όνομα της Sharky

kOsQdqh.jpg


hczUrKe.jpg


Στην συνέχεια ήρθε η μέρα που ήταν Σαββάτο και το αμάξι μου ήταν στο καλύτερο event το P.M.S. 2017  biggrin

ggIUsJO.jpg



Σηκώσαμε τα 2 βραβεία το 1ο καλύτερο club και το καλύτερο τηλεκατευθυνωμενο  biggrin

VRggSZz.jpg



Μέτα λέω στον μανο δεν πρέπει να βάλω ζάντα?? μου είπε ε ναι και να την τελικά μετά από ψάξιμο την βρήκα και την τοποθέτησα

MJroizB.jpg


Και ήρθε η ώρα να μπω και εγώ στο ημερολόγιο τον maniacs και πέρασα μια Κυριακή στην Ναύπακτο να φωτογραφίσει την Sharky ο μανος με αποτέλεσμα να κερδίσω.

JG39Tnx.jpg


Η ώρα τον φιμε ήρθε λίγο πριν το P.M.S. 2018 για να γίνει όπως ήθελα.

OV9awOy.jpg


P.M.S. 2018 και ήρθε η δεύτερη μ συνεχόμενη συμμετοχή και να βρεθώ πάλι με την ομάδα όπως περίμενα

T4RWpBL.jpg


Και εδώ είμαστε λίγες ημέρες πριν που έγινε το Motorwest 2019 που βρέθηκα με νέα μπουλόνια και βάψιμο φαναριών μπρος πίσω με τέλειο αποτέλεσμα  ok234

pny5F2D.jpg
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Μπράβο Χρήστο....πιστεύω ότι προλαβαίνεις να κάνεις και καμία άλλη αλλαγή για το 9 pms
 

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
Χριστο ειναι πανέμορφο..όμορφες οι αλλαγές σου. Όμορφες φωτό και χαιρόμαστε που μοιράζεσαι την αγάπη σου μαζί μας..
Συνεχιζε να μας τρελαίνεις....... AR15firing
 

xrhstos fiestakis

Original poster
MK7.5
Member
Jan 26, 2017
141
13
18
30
Πατρα
Μοντέλο
MK7.5
jack σε ευχαριστώ πολύ και πόσο μάλλον που με δεχτήκατε τότε σε αυτήν εδώ την οικογένεια ... όσο για καμιά άλλη αλλαγή δεν ξέρω εγώ αλλά μόνο ο καιρός ;) ....... βαγγελαρα ευχαριστώ και όσο μπορώ θα σημαζευω αυτό το κουκλί και εννοείται να το μοιράζομαι μαζί σας
 

xrhstos fiestakis

Original poster
MK7.5
Member
Jan 26, 2017
141
13
18
30
Πατρα
Μοντέλο
MK7.5
xrhstos fiestakis said:
Στις 3 φεβρουαριου 2017 είχα την μεγάλη χαρά να αποκτήσω το αγαπημένο μου αμάξι Ford Fiesta Mk7.5 Trend Ecoboost 1.0L 100hp μιας και ήταν το τελευταίο αμάξι από την παραγωγή του Mk7.5..

FbWHYTX.jpg


fFxSVpt.jpg


Μετα στην συνέχεια αφού είχα γραφτεί στο club μας γνώρισα από κοντά τα παιδιά που πήρα και τα αυτοκόλλητα και εκεί ξεκίνησαν όλα  ;)

8wYAFoB.jpg


Στην συνέχεια μου είχαν πει ότι θα κατέβουν ξανά στο γνωστό σε όλους μας P.M.S. και σκέφτηκα ότι ήρθε η ώρα να κάνω την πρώτη μου μοντα και να βάλω την εξάτμιση που τόσο ήθελα  AR15firing

4bZiWK0.jpg


Αλλα ήθελα να κάνω και κάτι ποιο εμφανισιακά όποτε έβαλα τα αυτοκόλλητα Monster και το όνομα της Sharky

kOsQdqh.jpg


hczUrKe.jpg


Στην συνέχεια ήρθε η μέρα που ήταν Σαββάτο και το αμάξι μου ήταν στο καλύτερο event το P.M.S. 2017  biggrin

ggIUsJO.jpg



Σηκώσαμε τα 2 βραβεία το 1ο καλύτερο club και το καλύτερο τηλεκατευθυνωμενο  biggrin

VRggSZz.jpg



Μέτα λέω στον μανο δεν πρέπει να βάλω ζάντα?? μου είπε ε ναι και να την τελικά μετά από ψάξιμο την βρήκα και την τοποθέτησα

MJroizB.jpg


Και ήρθε η ώρα να μπω και εγώ στο ημερολόγιο τον maniacs και πέρασα μια Κυριακή στην Ναύπακτο να φωτογραφίσει την Sharky ο μανος με αποτέλεσμα να κερδίσω.

JG39Tnx.jpg


Η ώρα τον φιμε ήρθε λίγο πριν το P.M.S. 2018 για να γίνει όπως ήθελα.

OV9awOy.jpg


P.M.S. 2018 και ήρθε η δεύτερη μ συνεχόμενη συμμετοχή και να βρεθώ πάλι με την ομάδα όπως περίμενα

T4RWpBL.jpg


Και εδώ είμαστε λίγες ημέρες πριν που έγινε το Motorwest 2019 που βρέθηκα με νέα μπουλόνια και βάψιμο φαναριών μπρος πίσω με τέλειο αποτέλεσμα  ok234

pny5F2D.jpg

Μετα από 2 μήνες έβαψα τισ δαγκάνες μπλε

QRkZZ49.jpg


Και σιγά σιγά έφτασε ο καιρός για το P.M.S. 2019 , οπότε έπρεπε να ετοιμάζομαι , ξεκίνησα με τα πεταλ

3fPRF4e.jpg


μετά έβαψα με έναν πολύ καλό μ φίλο τον διαχυτη με plasti dip

UlL48EU.jpg


ura3mOf.jpg


και για να τελειώσει η προετοιμασία του P.M.S. 2019 , έκανα βαφή προφυλακτήρα και άλλαγμα σήτας από trend σε st-line , με αποτέλεσμα να γίνει ποιο όμορφο το fiestaki...

pVOJ7EH.jpg


y85DuUn.jpg
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread