Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

vouts

Original poster
Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Σημερα εβγαλα το ΤΑΣΙ να δω πως θα φαινεται....Θα ανεβασω fotos το μεσημερι να δειτε και να μου πειτε αποψη...
 

vouts

Original poster
Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Εδω η πρωτη....




και εδω αλλη μια.....






Εμενα μ' αρεσει περισσοτερο ετσι παρα με ΤΑΣΙ!!!....Αλλα σκεφτηκα και λιγο μελοντικα και ειπα οτι και οταν βαλω ζαντα,θα του πηγαινει η μαυρη...


ΥΓ:Σορρυ για το διπλο post....
 

Nitroking

Pro Member
May 9, 2010
384
0
0
Εμενα μου θυμιζει φτηνο εταιρικο η ταλαιπωρημενο αυτοκινητο κυρατσας που της εχουν φυγει τα τασια απο επιθεσεις στα πεζοδρομια.. :-X

Sorry, δεν το λεω για να σε προσβαλλω φυσικα απλα οι σιδεροζαντες ειναι οτι πιο ασχημο υπαρχει γενικα.. :-\
 

vouts

Original poster
Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
χαοχαχοαχοαχοαχοαχοαοχαοχαοχαοχαχοαοχαοχαοχοαχαοχ Εισαι απλα respect!!!!!!δεν παιζει θεμα παρεξηγησης!!!Εγω τα εβγαλα περισσοτερο για να φενεται πιο αγριο και να προσδιδει νοημα rallye στην ζωη μου....Μια λυση μεχρι να βαλω ζαντες ειναι...Δεν προκειται να το αφησω ετσι... :p
 

Nitroking

Pro Member
May 9, 2010
384
0
0
vouts said:
χαοχαχοαχοαχοαχοαχοαοχαοχαοχαοχαχοαοχαοχαοχοαχαοχ Εισαι απλα respect!!!!!!δεν παιζει θεμα παρεξηγησης!!!Εγω τα εβγαλα περισσοτερο για να φενεται πιο αγριο και να προσδιδει νοημα rallye στην ζωη μου....Μια λυση μεχρι να βαλω ζαντες ειναι...Δεν προκειται να το αφησω ετσι... :p

Γιατι δε βαφεις τα τασια μαυρα η σκουρο γκρι?
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
αν ήτανε πιο χαμηλο πιστευω θα τα ναι καλύτερο χωρις τα τασια. Αλλα τωρα μάλλον το προτιμώ με τα τάσια. Αλλα περι ορεξεως...

Nitroking said:
Γιατι δε βαφεις τα τασια μαυρα η σκουρο γκρι?

ναι, ναι πάρε ένα ωραίο μαυρο λάκα, πλύντα καλά τρίψτα κα με ένα 200αράκι γυαλόχαρτο και βαψτα να δουμε πως θα γίνει.
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Παρε τα τασια που γραφουν wrc πανω  ;D.Αστο οπως ειναι μην ασχολεισαι δεν αξιζει ,εγω το ειχα με τα μαμα σκυλοφαγωμενα για 7 μηνες και μετα εβαλα ζαντα και αλλαξε τελειως το αμαξι.
 

vouts

Original poster
Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Οντως δεν αξιζει...Να παω να σκασω λέφτα να βαλω ΤΑΣΙ δεν παιζει...Το θεωρω χαζο απ την στιγμη που θα παω να βαλω ζαντα...Απλα ανεβασα φωτογραφιες για να δειτε πως ειναι...Να ξαναβαλω το ΤΑΣΙ η να το αφησω ετσι?
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
Nitroking said:
Εμενα μου θυμιζει φτηνο εταιρικο η ταλαιπωρημενο αυτοκινητο κυρατσας που της εχουν φυγει τα τασια απο επιθεσεις στα πεζοδρομια.. :-X

Sorry, δεν το λεω για να σε προσβαλλω φυσικα απλα οι σιδεροζαντες ειναι οτι πιο ασχημο υπαρχει γενικα.. :-\


χαχαχαχ +1
 

Nitroking

Pro Member
May 9, 2010
384
0
0
vouts said:
Οντως δεν αξιζει...Να παω να σκασω λέφτα να βαλω ΤΑΣΙ δεν παιζει...Το θεωρω χαζο απ την στιγμη που θα παω να βαλω ζαντα...Απλα ανεβασα φωτογραφιες για να δειτε πως ειναι...Να ξαναβαλω το ΤΑΣΙ η να το αφησω ετσι?

Bαφτα ρε, 10 λεπτα υποθεση!
 
vouts said:
Οντως δεν αξιζει...Να παω να σκασω λέφτα να βαλω ΤΑΣΙ δεν παιζει...Το θεωρω χαζο απ την στιγμη που θα παω να βαλω ζαντα...Απλα ανεβασα φωτογραφιες για να δειτε πως ειναι...Να ξαναβαλω το ΤΑΣΙ η να το αφησω ετσι?

Άφησε το έτσι το αγρίμι!!!

Δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο απο τις σιδερένιες ζάντες!!
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
αφηστε το παιδι ρε ησυχο...δημητρη αμα ειχα τα μπουλωνια τα ασημενια θα στα εδινα να κανεις αντιθεση αλλα δυστηχως δεν τα εχω...
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
39
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
vouts ξαναβαλε το ΤΑΣΙ ρε φιλε.....ειναι πολυ χαλια(καλα του τα λεω pitbull????)σοβαρα τωρα κανε οτι θελεις....αλλα εγω σου πρωτηνω να τα αφισεις ετσι.....τουλαχιστον εγω αυτο θα εκανα!!!!!!!!ασε που ετσι φενεται και ι δαγκανα :p :p :p :p :p :p :p :p :p
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread