Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

dkmusic

New member
Jul 22, 2015
60
0
0
σε τετοιες [περιπτωσεις δεν ειναι ποθ ξεφουσκωνουμε το λαστιχο σχεδον τελειως και το ξαναφουσκωνουμε ?
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
19
www.fiestamaniacs.gr
Δεν τη γνωρίζω αυτή τη λεπτομέρεια. Τι πετυχαίνεις έτσι, μπορείς να μας το εξηγήσεις;
 

G.k

Newbie
Jul 31, 2016
2
0
0
Είμαι κάτοχος του fiesta st , το έχω 8 μήνες , το τιμόνι του δεν μπορώ να πώ πως ήταν από την αρχή ακριβώς στο κέντρο, όμως θεωρούσα πως μπορεί να είναι από τις διάφορες κλίσεις του δρόμου και από την στιγμή που σαν αίσθηση δεν είχα κάποιο θέμα ..το αγνόησα. Τις τελευταίες μέρες ωστόσο μετά τα 40 χλμ και ενώ το αυτοκίνητο πηγαίνει ευθεία , το τιμόνι κάθεται λίγο αριστερά και το βασικό πρόβλημα είναι πως ενώ δεξιά στρίβει τόσο απότομα,άμεσα και με αρκετή αντίσταση και θέλει να επανέρθει γρήγορα προς το κέντρο  , στα αριστερά κάνει ακριβώς το αντίθετο.
Έχετε να προτείνεται κανένα που να κάνει ευθυγραμμίσεις και να έχει ασχοληθεί με το συγκεκριμένο ή με fordakia γενικότερα?
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
19
www.fiestamaniacs.gr
Μπορεί να "χάλασε" η ευθυγράμμιση του από κάποια λακούβα ή από έντονο "στρίψιμο" σε πίστα ή στροφόδιαδρομή. Γιατί δε ρωτάς στην αντιπροσωπεία; Σε κάποιο βουλκανιζατέρ που έχει και μηχάνημα ευθυγράμμισης;
 

G.k

Newbie
Jul 31, 2016
2
0
0
Μάλλον ευθυγράμμιση είναι , αλλά επειδή κ με το παλιό μου είχα ταλαιπωρηθεί πολύ με τους ευθυγραμμισάδες , έλεγα μήπως είχε να προτείνει κανείς κάποιον αξιόπιστο και γνώστη του αντικειμένου , με καλό μηχάνημα κλπ
 

ANDREW

Original poster
Rookie
Apr 29, 2015
30
0
6
Δροσος πολυ καλος και γνωστης στη λεωφορο δημοκρατιας
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread