Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

mk6car

Original poster
Pro Member
Dec 22, 2018
673
154
43
Μοντέλο
MK6
μεταχειρισμένος ήταν αλλά αυθεντικός, βάφτηκε ξανά γιατί δεν ήταν και στην τέλεια κατάσταση.
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
Δεν πρέπει να σου πάρει παραπάνω λεφτά για του s πες του να τα βολεύει, ξέρει αυτος

Sent from my A80Pro using Tapatalk
 
Oct 17, 2020
264
150
43
45
Μοντέλο
MK6
Μπορεί να έχεις δίκιο αλλά τώρα του το είπα.
Δεν πρέπει να σου πάρει παραπάνω λεφτά για του s πες του να τα βολεύει, ξέρει αυτος

Sent from my A80Pro using Tapatalk
Μπορεί να έχεις δίκιο αλλά τώρα του το είπα. Είναι συνεργαζομενος με την ασφαλιστική μου. Εκτός αυτού δεν παίζει ρόλο που το έβγαλαν φωτογραφίες;
 

mk6car

Original poster
Pro Member
Dec 22, 2018
673
154
43
Μοντέλο
MK6
όχι δεν παίζει, η ασφάλεια πχ σου λεει ο κανονικός καινούργιος κάνει 150 ευρώ ο σπορ έχει 300 τη διαφορά την βάζεις εσύ , αν τώρα μπορεί να στο καλύψει το συνεργείο καπως είναι άλλο αυτό.
 
Oct 17, 2020
264
150
43
45
Μοντέλο
MK6
Πρωτάρης είμαι, δεν ήξερα. Ίσως έπρεπε να ρωτήσω αν μπορεί να μου βάλει τον S και να άφηνα τον φαναρτζη να μου πει για διάφορα τιμής.
 
  • Like
Αντιδράσεις: dtsef
Oct 17, 2020
264
150
43
45
Μοντέλο
MK6
Μάλλον εγκαταλείπω την ιδέα για προφυλακτηρα από S. Δεν βρίσκω πουθενά εδώ στην Αθήνα μεταχειρισμενο, βρήκα μόνο Θεσσαλονίκη και τον δίνει 400. Ιμιτασιον δεν βγαίνει, δηλαδή αν το πάρει κάποιος καινούργιο μαζί με όλα τα πλαστικά και τους ανακλαστηρες πόσο πάει;
 
  • Like
Αντιδράσεις: dtsef
Oct 17, 2020
264
150
43
45
Μοντέλο
MK6
Τελικά βρήκα εχτές και τον πήρα βέβαια ένα πίσω προφυλακτηρα από το S. Έχει τους ανακλαστηρες, το μεγάλο κάτω πλαστικό, λείπει το μικρό πλαστικό που είναι πάνω από το μεγάλο. Ξέρει κανείς πόσο έχει περίπου; Έμπαινα κάθε μέρα στο Car, το βρήκα στο Αιγάλεω και πήγα αμέσως. Ότι τα είχε φέρει. Είχε και μπροστινό προφυλακτηρα S, κομπλέ, με προβολακια, όλα τα πλαστικά και την μάσκα. Τον πήρα 180 + ΦΠΑ (έκοψε τιμολόγιο ο φαναρτζης). Τον μπροστινό τον έχει 250 + ΦΠΑ αν θέλει κάποιος. Να ευχαριστήσω τον Δημήτρη και την ΕΥΑ του πού με φιλοξενησαν και όσους με βοήθησαν με τις απαντήσεις τους. Θα ετοιμάσω παρουσίαση όταν θα το έχω έτοιμο το αυτοκίνητο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: dtsef

mk6car

Original poster
Pro Member
Dec 22, 2018
673
154
43
Μοντέλο
MK6
άντε μπράβο !!!!! ηθελε λιγο υπομονη !
 
  • Like
Αντιδράσεις: Στέφανος

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread