Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

pt1986

Original poster
Pro Member
Jul 5, 2013
444
3
18
37
Καλησπέρα παιδιά θα ήθελα να μου πείτε τις γνώμες σας για τα εξουσιοδοτημένα και εξειδικευμένα συνεργεία που υπάρχουν στη Θεσσαλονίκη ας ξεκινήσω.

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ FORD SERVICE
Παπάφη 73

ALPHA AUTO SERVICE
Μοναστηρίου 269

Σ&Ν ΣΤΑΘΗΣ
Χρυσαυγή Λαγκαδά

ΒΡΟΧΙΔΗΣ-ΧΑΤΖΗΣ
Ανατολικά
Γεωργικής σχολής 29 Πυλαια
Δυτικά
Σταδίου 4 Καλοχώρι
 

SchumiGr

Newbie
Nov 26, 2020
2
0
1
Γεια σου φίλε, έχω πάει σε Αραμπατζή και Στάθη, Αραμπατζής είναι πολύ καλός αλλά και πολύ ακριβός, Στάθης καλά παιδιά αλλά είναι λίγο αργοί, οπότε αν δεν έχεις αυτοκίνητο αντικατάστασης και πρέπει να περιμένεις εκεί, είναι λίγο θέμα. Τελευταία φορά πήγα στον Σταμάτη Βασίλη στο Δενδροπόταμο, καλός μάστορας και λογικές τιμές
 

Billy_k

Newbie
Jul 18, 2023
2
0
1
Μοντέλο
MK6
Χαίρεται κι από μένα. Αν είναι κάποιος από Θεσσαλονίκη και γνωρίζει καλό συνεργείο το οποίο να έχει λογικές τιμές και όχι να υπερχρεωνει τα πάντα παρακαλώ ας μου προτείνει. Έχω αγανακτήσει με τους "εξουσιοδοτημένους" μια βίδα να σου βιδωσουν θα σου πάρουν εργατικά πάνω στα εργατικά. Γίνεται κάποιο λάθος από αυτούς κατευθείαν η απάντηση "ήταν να το πάθει" σου λένε και μετά θέλουν να σου χρεώσουν το λάθος τους υπερτιμολογημενα. Πραγματικά αν κάποιος φίλος μπορεί να με βοηθήσει να μου προτείνει κάποιο τίμιο συνεργειο.
 

Κεραυνός

Hero Member
Top Poster του μήνα
Jan 8, 2016
1,023
153
63
Μοντέλο
MK6
Το φοκους (focus 1.0 ecoboost) και το φιεστα (fiesta 1.3) τα πηγαινω στα ανατολικα στον Σταυρου service.

Υ.Γ. Δεν ειναι εξουσιοδοτημενο για φορντ, γενικως δεν υπαρχουν εξουσιοδοτημενα φορντ συνεργεια.
 
Last edited:

Billy_k

Newbie
Jul 18, 2023
2
0
1
Μοντέλο
MK6
Αυτό δε με απασχολεί. Να είναι καλός στη δουλειά του ο άλλος και τίμιος θέλω γιατί πραγματικά είμαι έξω φρενών με όλους αυτούς. Που στο κάτω κάτω οι πληρώνω αδρά για να γίνει η δουλειά μου αλλά δε δέχομαι κοροϊδία
 

Κεραυνός

Hero Member
Top Poster του μήνα
Jan 8, 2016
1,023
153
63
Μοντέλο
MK6
Ειναι σπανιο (εως απιθανον) να ευρεθη αριστη τεχνικη καταρτιση, ιδιως στην Θεσσαλονικη.

Σημειωση.
Εξουσιοδοτημενα συνεργεια δεν υπαρχουν. Μονο των αντιπροσωπειων. Πλην των αντιπροσωπειων, μονο του Σταθη ειναι εξουσιοδοτημενο.

Δηλαδη αν το αμαξι παει για σερβις αλλου (ακομα και αν διαφημιζεται οτι ειναι εξουσιοδοτημενο) δεν θα αναγνωριστει το σερβις απο την φορντ.
 
Last edited:

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread