Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

ChrisFrou

Original poster
Pro Member
May 10, 2010
674
1
0
13
Αγ.Δημητριος (Αθηνα)
λοιπον λοιπον προσφατα ανακοινωθηκε απο την skn-tuning (http://www.skn.gr/) οτι εχει βγει προγραμμα για το fiesta mk7 το οποιο υποσχεται :
136PS και 17NM

+16PS +1,8NM
εδω υπαρχει και το αναλογο link: http://www.skn-tuning.de/product.aspx?productid=98314391&TabID=3331
περασα εγω σημερα απο το μαγαζι, ομως νεοτερα θα εχω σε 3-4 μερες!
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Ήθελα και γω να μιλήσω μαζί τους σχετικά με το πρόγραμμα, γιατί έχω αρκετές απορίες πάνω στο συγκεκριμένο θέμα. Τα +16 που υπόσχονται μου φαίνονται πολλά για ένα ατμοσφαιρικό 1.6, με των κόφτη στροφών τη παίζει, είναι κονσέρβα το πρόγραμμα η το ρυθμίζουν κατευθείαν πάνω στο δυναμόμετρο και αν νε σε ποιο και πόσα πατήματα?
Χρίστο αν μιλήσεις ξανά ρώτα και συ για να ξέρουμε. ;)
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Άντε… για να ξεμπερδεύουμε και με αυτό το θέμα. Πάντως αν ισχύει αυτό που υπόσχονται, τότε το αποτέλεσμα θα είναι πολύ καλό. 8)
 

mpokwsths

Member
May 20, 2010
202
0
0
Δεν παίζει να παρει 16 άλογα 1.6 μοτέρ (το οποίο μάλιστα δεν είναι ιδιαίτερα φιμωμένο).
Αν ειναι και κονσέρβα πρόγραμμα ... τότε καλύτερα κοιτάχτε αλλού.
Περιμένετε από SWR ή από SCT/Dreamscience.
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
Μακαρι να μην είναι κονσερβα και να μπορούν να ρυθμίσουν και τουρμπο με 4 μεγαλύτερα μπεκ..

Παρακαλώ ενημερώστε μας...
 

ChrisFrou

Original poster
Pro Member
May 10, 2010
674
1
0
13
Αγ.Δημητριος (Αθηνα)
mpokwsths said:
Δεν παίζει να παρει 16 άλογα 1.6 μοτέρ (το οποίο μάλιστα δεν είναι ιδιαίτερα φιμωμένο).
Αν ειναι και κονσέρβα πρόγραμμα ... τότε καλύτερα κοιτάχτε αλλού.
Περιμένετε από SWR ή από SCT/Dreamscience.
ναι και εγω ετσι πιστευω ....too good to be true!
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
αντε ρε χρηστο και μας κρατας σε αγωνια,μαθε τι γινεται...
 

ChrisFrou

Original poster
Pro Member
May 10, 2010
674
1
0
13
Αγ.Δημητριος (Αθηνα)
λοιπον οσον αφορα το προγραμμα απο την skn - tuning το μηχανημα θα ερθει στα χερια τους απο σεπτεμβρη αλλα οποιος θελει πηγαινει στο μαγαζι και του στελνουν τον εγκεφαλο στην γερμανια για επαναπρογραμματισμο! απ οτι μου ειπε τα +16 ισχουν! αυτα απο μενα
 

doctorys

New member
May 27, 2010
63
0
0
37
παιδια επιδι ασχολιθηκα και εγω με το θεμα επιδη τα 16 ειναι πολλα ο μηχανικος μου ειπε μονο με δυναμομετριση να το βαλω δηλαδι φιλε μου λες 16 αλογα δυναμομετριση πριν και μετα να δουμε αν δινεις οσα λες και πιστευω οτι ειναι σωστο αυτο αλλιως δεν εχει φραγκο  :mad:
 

yannis_s

Hero Member
May 10, 2010
1,397
5
38
39
νεα αγχιαλος
φιλοι μ αυτα τα αλογα παιζουν.. με εξατμιση και καλη χοανη. η αλλιως με μιγματα που θα εχουν δυναμη πολυ ψηλα και ισως με μετατοπιση κοφτη. και φυσικα θα ειναι ασημφορο μετα απο θεμα βενζινης.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread