Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Ναι για αυτο λεω και εγω οχι για το check engine!!! Ειναι καθαρα θεμα booster και ο προγραμματισμος αυτου
 

fanakias

Member
Feb 10, 2011
155
0
0
37
Αρτα
Μου αναψε και μενα σημερα αυτο το γραναζακι οταν το εβαλα μπροστα ....το εσβησα το αφησα σβηστο μισο λεπτο και μετα ολα οκ...τι να πω???!!!!
 
May 15, 2011
282
1
0
31
καλησπερα παιδια..σημερα εβαλα στα stop κοκκινα led και μετα μου αναψε η ενδυξη αυτη μολις αναψα τα φωτα αναψε και το τριτο stop ενω απ οτι παρατηρησα πριν την βγαλει δεν αναβε και δουλευε κανονικα!!!ξερετε κατι???

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1365226534[/time]
Δεν εχω boosteraki πανω για να το κανει εγω..
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
19
www.fiestamaniacs.gr
Έκανες κάτι λάθος στη σύνδεση των leds; Eίναι κάποιο led προβληματικό; Βγάλ' τα και ξαναβάλε τις παλιές λάμπες να δεις τι θα σου κάνει.
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Αυτο δεν δικαιολογειται για να να αναψει αυτη η ενδειξη. Ακομα και λαθος να τα εβαλε δεν θα ειχε θεμα με can bus? Δοκιμασε αυτο που λεει ο Κωστας και πες μας παλι
 
May 15, 2011
282
1
0
31
καλησπερα σημερα εβγαλα τα led και δοκιμασα led can bus αλλα και παλι τιποτα το ιδιο ακριβως ενδυξη δεν εβγαλε αλλα αναβει το τριτο stop και εβαλα τις κανονικες και λειτουργει κανονικα!!!τωρα το ψαχνουμε μηπως κανουμε κατι βαζοντας πυκνωτες και δουλεψει απο βδομαδα θα ξερουμε!!!
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
19
www.fiestamaniacs.gr
Κάτι δεν πάει καλά Θοδωρή. Και δε νομίζω να φταίει το αυτοκίνητο. Δείτε το με τον προμηθευτή των led σου.
 
May 15, 2011
282
1
0
31
κωστα πηγα στον διαμαντη που με εστειλε πριν κατι μηνες ο ιακωβος πολυ ευχαριστημενος αλλα σε αυτο δεν γνωριζουμε κατι ειπε να μαθει και θα μου πει μου προτεινε κατι για να ξεγελασουμε τα ρευματα αλλα ακομα δεν το καναμε οταν μαθει θα δουμε..εσυ ξερεις κατι που μπορω να κανω???
 

VASSOS

Pro Member
Aug 2, 2012
560
0
16
49
marousi
ακριβως τα ιδια επαθα και εγω! τι ομως! οταν εβαλα led λαμπες στα πισω φαναρια μου αναβαν οι ψειρες στα μπροστινα φαναρια οταν παταγα φρενο !απιστευτο!!!εβαλα παλι τις λαμπες που ειχα και δεν ξαναασχοληθηκα να μην παθει και παθω κανα εγκεφαλικο!!
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
VASSOS said:
ακριβως τα ιδια επαθα και εγω! τι ομως! οταν εβαλα led λαμπες στα πισω φαναρια μου αναβαν οι ψειρες στα μπροστινα φαναρια οταν παταγα φρενο !απιστευτο!!!εβαλα παλι τις λαμπες που ειχα και δεν ξαναασχοληθηκα να μην παθει και παθω κανα εγκεφαλικο!!
VASSOS σε εσενα ομως δεν αναψε καποια ενδειξη για βλαβη στον κινητηρα ετσι; αρα απο καπου αλλου προερχεται
 

george dr

Newbie
Aug 17, 2019
5
0
1
45
ΣΕΡΡΕΣ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΑΝΑΨΕ Η ΕΝΔΕΙΞΗ ΚΑΙ ΤΟ ΓΡΑΝΑΖΑΚΙ ΤΟ ΓΚΑΖΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΣΤΑΜΑΤΙΣΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΕΣΒΙΣΑ ΑΝΑΨΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΟΚ.ΑΠΛΑ ΠΑΡΑΤΗΡΟΥΣΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΠΑΤΟΥΣΑ ΓΚΑΖΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΟΙΓΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΑΝ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΜΙΚΡΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΙΣΧΥ.ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΨΕΙΡΕΣ ΛΕΝΤ ΑΠΟ ΚΙΝΕΖΟ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ??ΠΑΝΤΟΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΕΣ.
 

george dr

Newbie
Aug 17, 2019
5
0
1
45
ΣΕΡΡΕΣ
καλημερα ναι την καθαρισα μετα το συμβαν αυτο αλλα παλι τα ιδια.σημερα εμεινα και απο μπαταρια (μαμα)...αυριο τα νεα.περασε απο το μυαλο να ειναι απο μπαταρια??θα βαλω νεα αυριο και θα ενημερωσω.
 

george dr

Newbie
Aug 17, 2019
5
0
1
45
ΣΕΡΡΕΣ
καλησπέρα στην ομάδα.αλλαξα τελικα μπαταρια το προβλημα το ιδιο.αλλαξα πενταλ γκαζιου αλλα δεν ειδα διαφορα.εχει 2 μερες τωρα που αλλαξα την πεταλουδα και δειχη να μην υπαρχει προβλημα.ισως ...ισως να θελω και αλλαγη πολαλπης εισαγωγης γιατι ακουω εναν θορυβο σαν σφυριγμα τον οποιο ειχα και πριν αλλα για την ωρα δεν εχω ενδειξη βλαλης ουτε γραναζι και το αυτοκινητο παει καλα.ας ελπισουμε να μην ξαναεχουμε το ιδιο θεμα και ελπιζω να εδωσα βοηθεια αν καποιος ειχε το ιδιο θεμα.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread