Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

billpos

Original poster
MK7
Newbie
Aug 12, 2021
1
0
1
Μοντέλο
MK7
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα στο forum,
Συγχαρητήρια για την δουλειά που έχει γίνει εδώ μέσα, έχω διαβάσει αρκετά threads και πλέον θα ήθελα μία βοήθεια ενα γίνεται :
Πρόσφατα αγόρασα ένα fiesta μοντ. 2009 μάλλον την έκδοση Ambiente απ' ότι καταλαβαίνω γιατί δεν έχει σχεδόν κανένα εξτρα (ούτε usb, bluetooth κλπ)
Θα ήθελα να ενεροποιήσω την λειτουργία Aux και να συνδέσω εξωτερική πηγή, η μονάδα έχει την φίσσα αλλά όταν πατάς το κουμπί aux δεν κάνει κάτι.
Διάβασα εδω
ότι μπορεί να γίνει με το forscan από "Without Axiliary input" σε "With Auxiliary input".
Επειδή δεν θέλω να αγοράσω όλο τον εξοπλισμό και license κλπ μόνο για αυτό, θα ήθελα να ρωτήσω εάν ξέρετε κάποιον στην Αθήνα που να έχει forscan για να μου το κάνει, φυσικά με την αντίστοιχη αμοιβή.
Ευχαριστώ και καλές βόλτες.
 

The Ace

Hero Member
Vip Team
Nov 20, 2015
1,307
180
63
50
Αθήνα
FORScan και καλώδιο έχουν αρκετοί (εγώ έχω εδώ και χρόνια και έχω φτιάξει αρκετά Fiesta, Focus και Kuga φίλων), αλλά δεν νομίζω ότι είναι και τόσο μεγάλο το κόστος για να μπορείς να κάνεις ανά πάσα στιγμή ότι θέλεις, το καλώδιο κάνει ένα 20αρι και το licence είναι τζάμπα....
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread