Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Polidoros

Original poster
Newbie
Σεπτ. 5, 2022
7
0
1
Μοντέλο
MK8
Καλησπέρα στην παρέα. Έχω ενεργοποίηση το κρυφό μενού στο Sync 3. Στην οθόνη μου εμφανίζεται η επιλογή Testing Settings. Όταν επιλέγω άλλο θέμα εμφάνισης της οθόνης π.χ Ford st, ford evo, Ford Mustang, RS, GT, κλπ τα γραφικά και το σήμα αποχαιρετισμού αλλάζουν αλλά δεν παραμένουν στην μνήμη. Όταν ξαναβάλω το διακόπτη η ρύθμιση έχει επανέλθει στην εργοστασιακή που είναι το θέμα ford timelles. Ξέρει κάποιος πως παραμένει σταθερό το θέμα που θα επιλέξεις, δεν το έχω βρει.
 
Oct 19, 2021
272
94
28
Μοντέλο
MK8
Καλησπέρα στην παρέα. Έχω ενεργοποίηση το κρυφό μενού στο Sync 3. Στην οθόνη μου εμφανίζεται η επιλογή Testing Settings. Όταν επιλέγω άλλο θέμα εμφάνισης της οθόνης π.χ Ford st, ford evo, Ford Mustang, RS, GT, κλπ τα γραφικά και το σήμα αποχαιρετισμού αλλάζουν αλλά δεν παραμένουν στην μνήμη. Όταν ξαναβάλω το διακόπτη η ρύθμιση έχει επανέλθει στην εργοστασιακή που είναι το θέμα ford timelles. Ξέρει κάποιος πως παραμένει σταθερό το θέμα που θα επιλέξεις, δεν το έχω βρει.
Καλησπέρα, ο μόνος τρόπος είναι μέσο του διαγνωστικού forscan αλλάζοντας την κωδικοποιήση as-built στον αντίστοιχο εγκέφαλο για την οθόνη ή πάλι με το forscan από το central configuration.
 

Polidoros

Original poster
Newbie
Σεπτ. 5, 2022
7
0
1
Μοντέλο
MK8
Καλησπέρα, ο μόνος τρόπος είναι μέσο του διαγνωστικού forscan αλλάζοντας την κωδικοποιήση as-built στον αντίστοιχο εγκέφαλο για την οθόνη ή πάλι με το forscan από το central configuration.
Ευχαριστώ για την απάντηση.
 

Κεραυνός

Hero Member
Top Poster του μήνα
Jan 8, 2016
1,035
155
63
Μοντέλο
MK6
Χαιρετε. Καταφερε καποιος να συνδεσει καποιος τον χαρτη της here maps μεσω android auto στο sync;
 

The Ace

Hero Member
Vip Team
Nov 20, 2015
1,309
182
63
50
Αθήνα
Αν δεν στο βγάζει στο menu ως εναλλακτική εφαρμογή για χάρτες (όπως π.χ. βγάζει το Waze) τότε δεν δουλεύει.
Εγώ ξέρω σίγουρα ότι δουλεύει το Sygic με το Premium+ (έτσι ενεργοποιείται το Car Connectivity και το AA)
 

Κεραυνός

Hero Member
Top Poster του μήνα
Jan 8, 2016
1,035
155
63
Μοντέλο
MK6
Υποτιθεται και διαφημιζεται οτι πρεπει να συνδεεται. Ωστοσο σε δοκιμες ποτε δεν συνδεθηκε.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread