Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

BLUE-WHITE

Pro Member
May 12, 2010
447
0
0
Athens
Τα Βluresponce ειναι σε τελειως άλλη κατηγορια απο τα Dunlop Sport Maxx RT οπου ειναι η ναυαρχιδα της Dunlop αλλά, παρολα αυτα, αν θες ανελυσε το μου λιγο.

Που υστερουν σε σχεση με αυτα που φορουσες παλαιοτερα και ποια ηταν εκεινα?
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Έχει θόρυβο κύλισης,είναι μαλακό και αργεί πάρα πολύ να ζεσταθεί.Το συγκρίνω με τα p zero nero που στο στεγνό ήταν βεντούζα και γρήγορα ζεσταινόντουσαν

Στο βρεγμένο δεν έχω άποψη ακόμα γιατί ο καιρός είναι καλοκαιρινός
 

BLUE-WHITE

Pro Member
May 12, 2010
447
0
0
Athens
Οταν λες μαλακο εννοεις μαλακά πλαινα φανταζομαι γιατι αν εχει μαλακο πελμα δεν θα αργουσε να ζεσταθει.
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
19
www.fiestamaniacs.gr
Φίλε μου scorpion τα είχαμε πει αυτά. Ότι θα έχουν μαλακά πλαϊνά και θα κάνουν θόρυβο. Είναι eco ελαστικό και όχι επιδόσεων που ζητάς εσύ... Και όσον αφορά το θόρυβο, ο δείκτης τους το έλεγε ξεκάθαρα.
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
kostg said:
Φίλε μου scorpion τα είχαμε πει αυτά. Ότι θα έχουν μαλακά πλαϊνά και θα κάνουν θόρυβο. Είναι eco ελαστικό και όχι επιδόσεων που ζητάς εσύ... Και όσον αφορά το θόρυβο, ο δείκτης τους το έλεγε ξεκάθαρα.
Φίλε το θυμάμαι που το λέγαμε αλλά εγώ θέλω να το βλέπω στην πράξη.Τα χαρτιά κάποιες φορές δεν βγαίνουν και σωστά
 

georgevvds

New member
Apr 26, 2016
69
1
8
39
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Ειμαι ετοιμος να αλλαξω ελαστικα και εχω καταληξει στα HANKOOK VENTUS PRIME 3 σε διασταση 195/45/16
Εχετε καποια αποψη για το συγκεκριμενο ελαστικο?
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread