Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Staros

Pro Member
Apr 13, 2011
819
0
0
36
Αθηνα
Καταρχάς Vagma το πρωτο ολοκληρωμένο MP165 στην Ελλάδα είναι του Darth οπότε φούμαρα μας λες..
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
StuparArt said:
Πάντα έλεγες έστω και για χαβαλέ ότι κερνάς κολώνες… περίμενα να μου το αποδείξεις έστω εκείνο το βράδυ. ;)
εννοούσε Νίκο στο gran turismo ότι θα ρίξει κολώνες.... :D :D :D :D
 

Montoya

Member
Mar 7, 2011
206
0
0
72
ΑΘΗΝΑ
scorpion said:
εννοούσε Νίκο στο gran turismo ότι θα ρίξει κολώνες.... :D :D :D :D
Ιάκωβε και Νίκο εγώ εχω ρίξη μία κολώνα με το φορτηγό όταν δούλευα έκανα όπισθεν καί δέν την είδα.
 

vagma

Hero Member
DarthFiesta said:
Μονο κατανοητος δεν γινεσαι οταν λες οτι θα πατησεις με ST και μετα το γυρνας τουμπα χωρις λογο. Εμενα προσωπικα δεν με νοιαζει τι κανεις με αλλο αμαξι γιατι δεν υπαρχει μετρο συγκρισης και παρομοιως δεν σε εμπιστευομαι ουτε και εγω..

Και που ξερω εγω οτι φορας superchips? Στην ουσια φορας ενα προγραμμα ( και αν φορας κιολας) για 1ο σταδιο μονο που δεν εισαι καν 1ο σταδιο οπως λες και βαζεις σαλτσες για stage 2.. Stage 2 με φιλτρο και τελικο δεν υπαρχει πουθενα..

Εγω πιστευω οτι δεν φορας καν προγραμμα γιατι αν φοραγες δεν θα περιμενες 2 χρονια για να μαθεις πως πας και αν δουλευει, ξερεις ομως να δηλωνεις οτι εισαι ενα αμαξι πισω απο mp165 την εποχη που δεν ειχε ερθει καν στην Ελλαδα αυτο το κιτ, αλλιως θα με εψαχνες να δοκιμασουμε τοτε που το ειχα εγω mp165..

Αυτο που περιγραφεις με τον κολλητο σου το ιδιο μπορει να γινει με το ST..

Οταν δεχεσαι να πατησεις με ST και ταζεις βιντεακια παντου και εχεις ολα τα μετρα (μονο test drive που δεν το εκανες  ::) ) και μετα το γυρνας στο καλαματιανο εγω ειμαι ο πρωτος που δεν σε εμπιστευομαι καν.. Κριμα τις ''φωνες'' που εχεις βαλει στους, οπως τους ειπες εσυ, ντουρβαδες που θες και να βοηθησεις..

Υ.Γ. εγω μεσα ειμαι για σταση..  whistling

Υ.Γ.2 βαλτε το βιντεο


για μαμα st ελεγα.....το φιλαρακι που θα μου γνωριζες και δεν εγραφε σε φορουμ οπως ελεγες......αλλα τελικα ειναι o staros.....που φοραει ενα μανιταρι no name ελεγες και τιποτα αλλο.........και ξαφνικα βρεθηκε με σπιραλ χωρις καταλυτη και την 60αρα πεταλουδα σου............εγω γιατι να πιστεψω τις αγνες προθεσεις σου/ :D :D :D
ελα σπιτι μου για καφε να δεις το κουτι με το bluefin και την συσκευη μεσα.............ελα να δεις τι γραφει πανω.......ξερεις γινονται και αγορες online απο mountune...αυτο εκανε ο γνωστος μου απο θεσσαλονικη.....ειναι πιο φθηνο το πακετο να ερθει απο αγγλια ξερεις......... ;).....προτιμω να κανω οποιο ανοιγμα θελω με το φιλο μου το βασιλη γνωριζοντας οτι δεν ειναι κοντρακιας και οτι δεν κανει απατεωνιες λες και αμα πανω στην κοντρα κερδισει καποιος θα παρει το βραβειο της ανοιχτης παλαμης...... giggle giggle giggle.......την βελτιωση εγω την εχω δει στο αμαξι μου και δεν εχω αναγκη να με πιστεψει κανενας απο δω.............εγω στα φορουμ υπαρχω οχι για να κανω κοντρες οπως κανουν αλλοι............εχω ξεπερασει προ πολλου την εφηβεια.......... :)..........για μενα εχει τελειωσει το θεμα............

α και νικολακη εφαγες τοτε την κολωνα μονο σε μια αλλαγη ταχυτητας..............και να σου πω το μετανιωσα που ανοιξα πανω στην εθνικη οδο αλλα ευτυχως που το ανοιγμα ηταν 90-140 χιλ............τοσο χρειαστηκε μονο για να ριξει κολωνα τοτε που χε μονο ενα φιλτρακι...........και οσο για τοτε(2 χρονια πριν) εγω αλλα ειχα κανονισει με τον περικλη για 3 αυτοκινητα μαξιμουμ και βρεθηκαν 8!!!!!!!!!!!!!!..............για αυτο μας γραψανε οι αστυνομικοι...........ηθελα να φυγω αλλα τεσπα.............

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1361978190[/time]
Staros said:
Καταρχάς Vagma το πρωτο ολοκληρωμένο MP165 στην Ελλάδα είναι του Darth οπότε φούμαρα μας λες..

αστο φιλαρακο δεν ξερεις..............υπαρχει ζωη και εκτος φορουμ.................υπαρχουν και ιδιοκτητες που βελτιωνουν τα αυτοκινητα τους και δεν γραφουν στα κοντροφορουμ................αλλα εσεις νομιζετε οτι εδω ειναι το κεντρο της γης............χαχαχαχαχαχα................. :D :D :D
 

Staros

Pro Member
Apr 13, 2011
819
0
0
36
Αθηνα
Βαγγελάκη άσε τα περί εφηβείας και τα σχετικά και ότι προσωπικό θες να μου πεις έλα πες το μου από κοντά η έστω με πμ πίσω από το πληκτρολόγιο έγιναν πολλοί μάγκες.

Πρώτον ποίος μίλησε για βραβεία και βλακείες;; μάλλον θες να περάσεις να πάρεις εσύ την ανοιχτή παλάμη σωστά; θα σε αφήσω μωρέ να περάσεις σιγά το πράγμα εύκολο.....θα αφήσω το γκάζι.

Δεύτερον το αμάξι μου άμα θες το πάμε και μαζί δυναμόμετρο να δεις τι θα βγάλει έτσι για να σου φύγει η ιδέα άλλα βέβαια εσύ δεν το πας δυναμόμετρο...μήπως μας κρύβεις κάτι;;

Υ.Γ πάμε και τελείως μόνοι μας άμα θες χωρίς μάρτυρες και βλέπεις και από κοντά τι άτομο είμαι όπως και το αμάξι μου πως είναι.
 

vagma

Hero Member
Staros said:
Βαγγελάκη άσε τα περί εφηβείας και τα σχετικά και ότι προσωπικό θες να μου πεις έλα πες το μου από κοντά η έστω με πμ πίσω από το πληκτρολόγιο έγιναν πολλοί μάγκες.

Πρώτον ποίος μίλησε για βραβεία και βλακείες;; μάλλον θες να περάσεις να πάρεις εσύ την ανοιχτή παλάμη σωστά; θα σε αφήσω μωρέ να περάσεις σιγά το πράγμα εύκολο.....θα αφήσω το γκάζι.

Δεύτερον το αμάξι μου άμα θες το πάμε και μαζί δυναμόμετρο να δεις τι θα βγάλει έτσι για να σου φύγει η ιδέα άλλα βέβαια εσύ δεν το πας δυναμόμετρο...μήπως μας κρύβεις κάτι;;

Υ.Γ πάμε και τελείως μόνοι μας άμα θες χωρίς μάρτυρες και βλέπεις και από κοντά τι άτομο είμαι όπως και το αμάξι μου πως είναι.


απο ποτε εγινα για σενα  ο βαγγελακης?..... :mad:.........με ξερεις και απο χτες?................πρωτον εγω απαντησα σε αυτα που ειπε ο ΠΕΡΙΚΛΗΣ..................και ναι υπαρχει και αλλο mp165 στην θεσσαλονικη.............και ποιος σου ειπε εσενα αλλα και αλλων οτι οποιος πηρε ενα γρηγορο αμαξι ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΟΝΤΡΕΣ............???............εγω ειμαι πιστακιας.............3 φορες εκανα ανοιγμα στην ζωη μου.............μια με τον blue-white  πριν 2 χρονια...ευτυχως δεν πηγαμε φυλακη εκεινο το βραδυ..............και αλλες 2 φορες μονο με φιλους μου................δεν με ενδιαφερει ετσι και αλλιως αν καποιοι πιστεουν αν εχω προγραμμα στο αμαξι...αν πηγαινει καλα και τα λοιπα.............οσοι βρισκονται κοντα μου ξερουν ποιος ειμαι, ξερουν με τι ασχολουμαι πραγματικα, ολοι οι υπολοιποι δεν με ξερουν καθολου και οσοι λενε απο  αυτο το φορουμ οτι με ξερουν καλα ειναι ακυροι εντελως..............δεν εχω λογο να σε ενοχλησω με μηνυματα μου σε πμ...............καλα να περνας και να προσεχεις στους δρομους!!!!!!!!!!!


υγ.στο προπροηγουμενο ποστ μου εγραψα παραδειγματος χαρη (π.χ) οτι σε ενα ανοιγμα ριχνω 5 αυτοκινητα...παραδειγμα εδωσα.......αλλα αμα μερικοι δεν ξερουν να διαβαζουν εγω δεν φταιω.............

διαβαστε πρωτα τα ποστ μου,καταλαβε τε τα καλα και μετα απαντατε οτι θελετε............γιατι αυτο που εχω καταλαβει εγω ειναι οτι δεν τα διαβαζεται καθολου τα ποστ μου..........ααα montoya και γω εχω ριξει κολωναρα φιλε στο περιστερι με την σταγιεραρα σε οτι κινουνταν!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
 

DarthFiesta

Pro Member
Nov 29, 2010
723
0
0
41
vagma said:
για μαμα st ελεγα.....το φιλαρακι που θα μου γνωριζες και δεν εγραφε σε φορουμ οπως ελεγες......αλλα τελικα ειναι o staros.....που φοραει ενα μανιταρι no name ελεγες και τιποτα αλλο.........και ξαφνικα βρεθηκε με σπιραλ χωρις καταλυτη και την 60αρα πεταλουδα σου............εγω γιατι να πιστεψω τις αγνες προθεσεις σου/ :D :D :D
ελα σπιτι μου για καφε να δεις το κουτι με το bluefin και την συσκευη μεσα.............ελα να δεις τι γραφει πανω.......ξερεις γινονται και αγορες online απο mountune...αυτο εκανε ο γνωστος μου απο θεσσαλονικη.....ειναι πιο φθηνο το πακετο να ερθει απο αγγλια ξερεις......... ;).....προτιμω να κανω οποιο ανοιγμα θελω με το φιλο μου το βασιλη γνωριζοντας οτι δεν ειναι κοντρακιας και οτι δεν κανει απατεωνιες λες και αμα πανω στην κοντρα κερδισει καποιος θα παρει το βραβειο της ανοιχτης παλαμης...... giggle giggle giggle.......την βελτιωση εγω την εχω δει στο αμαξι μου και δεν εχω αναγκη να με πιστεψει κανενας απο δω.............εγω στα φορουμ υπαρχω οχι για να κανω κοντρες οπως κανουν αλλοι............εχω ξεπερασει προ πολλου την εφηβεια.......... :)..........για μενα εχει τελειωσει το θεμα............

α και νικολακη εφαγες τοτε την κολωνα μονο σε μια αλλαγη ταχυτητας..............και να σου πω το μετανιωσα που ανοιξα πανω στην εθνικη οδο αλλα ευτυχως που το ανοιγμα ηταν 90-140 χιλ............τοσο χρειαστηκε μονο για να ριξει κολωνα τοτε που χε μονο ενα φιλτρακι...........και οσο για τοτε(2 χρονια πριν) εγω αλλα ειχα κανονισει με τον περικλη για 3 αυτοκινητα μαξιμουμ και βρεθηκαν 8!!!!!!!!!!!!!!..............για αυτο μας γραψανε οι αστυνομικοι...........ηθελα να φυγω αλλα τεσπα.............


Σου απανταω γιατι το μονο που κανεις ειναι να δημιουργεις λανθασμενες εντυπωσεις και να μας δουλευεις και να προσβάλεις την νοημοσύνη των άλλων..Αλλιως απαντα ΕΥΘΕΩΣ KAI ΞΕΚΑΘΑΡΑ στις ερωτησεις που σου γινονται.

Για πες μου πως μπορεις να αγορασεις ενα προγραμμα mountune?  Μπορεις να αγορασεις απο το ιντερνετ ΜΟΝΟ ανταλλακτικα/αξεσουαρ. Τα κιτ τα τοποθετεις ΜΟΝΟ σε dealer εφοσον εχεις παρει εγκριση με αριθμο πλαισιου για να μπει το προγραμμα..

Συνεχιζεις και λες λαθος πραγματα. Και πιστεψε με ξερω καλυτερα απο σενα ποσα mountune κιτ εχουν μπει στην Ελλαδα και οχι μονο για fiesta αλλα και για focus..

Με εμενα κοτεψες να πατησεις με ενα καθαρο mountune και εισαι τοσο καριεριστας που θεωρεις τοσο μεγαλη επιτυχια να περασεις ενα mk7 130 αλογα.. Μπραβο σου, το αμαξι σου παει πολυ καλα.. Για πες μας και ποσες αλλες κολωνες εχεις ριξει σε αμαξια με λιγοτερα αλογα απο το δικο σου. Αλλα τι να λεμε εδω δεν πατας με του Γιωργου γιατι το εργο το ξερεις.

Οσον αφορα τα πραγματα που δηθεν σου ''εκρυψα''.. Θελεις να ποσταρω το pm που σου εστειλα στην ερωτηση σου τι φοραει ο Γιωργος? Εδω μου ελεγες οτι το προγραμμα της mountune ειναι superchips..

Εδω ειναι κοντροφορουμ? Οσον αφορα για την βελτιωση που λες οτι εχεις δει στο αμαξι σου να εχεις τα ουμπαλα να το αποδειξεις απο την στιγμη που κρινεις αρνητικα τις αλλες βελτιωσεις χωρις καν να τις εχεις δει και να φωναζεις οτι θελεις να βοηθησεις κιολας..Βγαζεις πολυ αχτι εδω μεσα ρε φιλε και κακως το κανεις...

Ευχαριστω για την προσκληση για καφε στο σπιτι σου αλλα το προγραμμα θελω να το δω στο δρομο και οχι στο κουτι, οποτε αν θελεις παμε για καφεδακι εξω..

Eιναι απλα τα πραγματα. Ο Γιωργος επελεξε αυτη την ''βελτιωση'', εσυ μια αλλη.  Πατα μια με προγραμμα και μια χωρις. Γιατι εγω δεν εμπιστευομαι το δικο σου πατημα με του φιλου σου οτι θα ειναι καθαρο.. μπηκες εδω μεσα και αρχισες να εκθειαζεις την superchips. Αυτο που ζηταμε ολοι μας ειναι να ''απολαυσουμε'' το αμαξι σου οπως λες οτι πηγαινει.

Υ.γ. Συνεχισε να υποτιμας την νοημοσυνη μας.

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1361980265[/time]
Και αλλη μια ερωτηση επειδη θες να βοηθησεις..

Στις ποσες στροφες εχεις κοφτη με προγραμμα superchips?
 

Staros

Pro Member
Apr 13, 2011
819
0
0
36
Αθηνα
Στο μυαλό μου είσαι αυτό έγραφα τώρα.

Εγώ πρώτη 7.100 και όλες οι άλλες 6.800 τρέμε Honda χαχαχα
 

vagma

Hero Member
παλι δεν διαβασες καλα το μηνυμα μου..............βαλε ολα τα πμ............ξερω τι εχω πει..........εξακολουθω να πιστευω οτι ειναι superchips το προγραμμα σου................μετα τα γεγονοτα που εγιναν πριν 2 χρονια ασε φιλε δεν παιζει...........δεν ειναι το αθλημα μου να με κηνυγανε οι συναδελφοι αστυνομικοι.................και πιστεψε με δεν εχω πια καμια περιεργεια για το πως παει το αυτοκινητο μου σε σχεση με αλλα διλιτρακια..............αρκει που το ξερω εγω............δεν βοηθαει κανεναν κανενας κανοντας κοντρες.......

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1361980281[/time]
DarthFiesta said:
Και αλλη μια ερωτηση επειδη θες να βοηθησεις..

Στις ποσες στροφες εχεις κοφτη με προγραμμα superchips?


7300 μεχρι 7500........πριν ειχα 7150...........
 

DarthFiesta

Pro Member
Nov 29, 2010
723
0
0
41
Μαλλον εσυ δεν διαβαζεις..

Παμε παλι..

1) Που ειναι στο online store οτι μπορω να αγορασω προγραμμα της Mountune?

2) Οσο για το αν το mountune ειναι προγραμμα superchips  :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:


Δηλαδη 7300 ή 7500 σαλ?

Πολυ ξεκαθαρη απαντηση..
 

vagma

Hero Member
DarthFiesta said:
Μαλλον εσυ δεν διαβαζεις..

Παμε παλι..

1) Που ειναι στο online store οτι μπορω να αγορασω προγραμμα της Mountune?

2) Οσο για το αν το mountune ειναι προγραμμα superchips  :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:


Δηλαδη 7300 ή 7500 σαλ?

Πολυ ξεκαθαρη απαντηση..

οταν οδηγαω κοιτω τον δρομο ξερεις.............απο κλεφτες ματιες στην πιστα των μεγαρων εχω δει και 7300 και 7500..............παμε για καφε να το δεις και συ.................
 

DarthFiesta

Pro Member
Nov 29, 2010
723
0
0
41
Στο 1 δεν μου απαντησες... ειμαστε σε thread με προγραμμα για ST..

Επειδη φοραω προγραμμα superchips οπως λες θελω να βαλω μονο το προγραμμα της mountune απο το online store και δεν το βρισκω...δεν θα με βοηθησεις?
 

vagma

Hero Member
DarthFiesta said:
Στο 1 δεν μου απαντησες... ειμαστε σε thread με προγραμμα για ST..

Επειδη φοραω προγραμμα superchips οπως λες θελω να βαλω μονο το προγραμμα της mountune απο το online store και δεν το βρισκω...δεν θα με βοηθησεις?

στειλε μειλ............και αμα σου απαντησουν να με @εσεις...............χαχαχαχαχαχα.............εγω παντως ολη την επικοινωνια με την σουπετσιπς την εκαν υποχρεωνοντας τον αντιπροσωπο να μιλησει μαζι τους σε online chat........
 

DarthFiesta

Pro Member
Nov 29, 2010
723
0
0
41
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Αμα μου ζητηθει για να βοηθησω οποιον ενδιαφερεται για την mountune μπορω να ποσταρω ολα τα email που ειχα μαζι τους..


vagma said:
και αμα σου απαντησουν να με @εσεις

αυτο κανονιζεται ευκολα.. :D :D :D

Αφου γραφεις ρε Βαγγελη οτι μπορει οποιος θελει να το αγορασει απο το online store... τι μου λες για email τωρα...
 

Staros

Pro Member
Apr 13, 2011
819
0
0
36
Αθηνα
DarthFiesta said:
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Αμα μου ζητηθει για να βοηθησω οποιον ενδιαφερεται για την mountune μπορω να ποσταρω ολα τα email που ειχα μαζι τους..


αυτο κανονιζεται ευκολα.. :D :D :D

Αφου γραφεις ρε Βαγγελη οτι μπορει οποιος θελει να το αγορασει απο το online store... τι μου λες για email τωρα...
και έχεις πολλά πανάθεμα σε
 

vagma

Hero Member
DarthFiesta said:
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Αμα μου ζητηθει για να βοηθησω οποιον ενδιαφερεται για την mountune μπορω να ποσταρω ολα τα email που ειχα μαζι τους..


αυτο κανονιζεται ευκολα.. :D :D :D

Αφου γραφεις ρε Βαγγελη οτι μπορει οποιος θελει να το αγορασει απο το online store... τι μου λες για email τωρα...


οχι για το προγραμμα............δεν ημουν ακριβης..............με ενα μειλ και αριθμο σειρας γινεσαι αρχηγος..........εγω δεν εχω στειλει μειλ τι να κανω?..............το κανονισα μεσω αντιπροσωπου..............γιατι στην αρχη αλλη τιμη μου λεγε και στο τελος αλλη εκανε...............μου λεγε για 500 ευρω και στο τελος πηρε 300 και καλα ητανε.........
 

DarthFiesta

Pro Member
Nov 29, 2010
723
0
0
41
vagma said:
......ξερεις γινονται και αγορες online απο mountune...αυτο εκανε ο γνωστος μου απο θεσσαλονικη.....ειναι πιο φθηνο το πακετο να ερθει απο αγγλια ξερεις......... ;)....

Λες οτι ο φιλος σου απο θεσσαλονικη αγορασε το mp165 απο το ιντερνετ...επειδη λοιπον 2 χρονια που φοραω προγραμμα της superchips οπως λες εσυ οτι φοραω superchips, θελω να βαλω Mountune τωρα... θα στειλεις το λινκ? Θελω επειγοντως την βοηθεια σου..
 

vagma

Hero Member
DarthFiesta said:
Λες οτι ο φιλος σου απο θεσσαλονικη αγορασε το mp165 απο το ιντερνετ...επειδη λοιπον 2 χρονια που φοραω προγραμμα της superchips οπως λες εσυ οτι φοραω superchips, θελω να βαλω Mountune τωρα... θα στειλεις το λινκ? Θελω επειγοντως την βοηθεια σου..

δεν σε βοηθαω................εισαι κοντρακιας χαχαχαχαχαχ tease tease tease............δεν φοραω τιποτα απο mountune..........σε superchips οτι βοηθεια θες............... :D :D :D
 

DarthFiesta

Pro Member
Nov 29, 2010
723
0
0
41
1)Και με τι αποδειξεις μου λες οτι το προγραμμα της mountune που φοραω ειναι superchips? 

2)Αφου γραφεις οτι στο online μπορεις να το αγορασεις το mp165.. αυτο εκανε ο φιλος σου..τωρα δεν ξερεις πως γινεται?

trollαρεις...

και που το ξερεις οτι ειμαι κοντρακιας? εχω παρει μια τιμονιερα και πεταλιερα της fanatec και κανω κοντρες στο forza..
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread