Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Staros

Pro Member
Apr 13, 2011
819
0
0
36
Αθηνα
Μαμά στο ίδιο έβγαλε 147 με μαμά φιλτροκουτι

Με φίλτρο-decat βγάλαμε 152.1 και 18.2 κιλά.
 

vagma

Hero Member
Staros said:
Μαμά στο ίδιο έβγαλε 147 με μαμά φιλτροκουτι

Με φίλτρο-decat βγάλαμε 152.1 και 18.2 κιλά.



μικρο εως καθολου κερδος......αναμενομενο βεβαια...επειγοντως προγραμμα.......αν και θα προτιμουσα να ειχες καταλυτη.......εστω 200σαρι........
 

Staros

Pro Member
Apr 13, 2011
819
0
0
36
Αθηνα
Μπα μην το λες καθόλου κέρδος,από το να δώσω για πρόγραμμα και να μην πάρω τπτ καλύτερα έτσι.

Και ειδου....το ασημένιο είμαι εγω.

https://www.youtube.com/watch?v=pnFn94B0UyE&feature=youtube_gdata_player
 

mexico

Pro Member
May 10, 2010
364
0
16
υπαρχει ακρη με τα st k εισαι παραδειγμα περικλη τωρα για μονο προγραμμα αν ασχοληθει καποιος με το ds εχει καλα αποτελεσματα τωρα τα υπολοιπα τα δοκιμασαν καποιοι αλλα κερδος δεν ειδαν
 

DarthFiesta

Pro Member
Nov 29, 2010
723
0
0
41
Ρε Βαγγελη μην τρελαινεσαι. Δεν κανονιζουμε κοντρες, μια φιλικη δοκιμη λεμε να γινει για να δουμε αν δουλευει η superchips που λες για αυτην και στα υπολοιπα παιδια.

Με την δυναμομετρηση που εγβαλε 152 αλογα ο Staros πηγαινει ετσι. Μην σχηματιζεις εντυπωσεις οτι τα 152 τα εβγαλε και με 60αρα πεταλουδα. Εαν δεν θελεις να ανοιξεις πλεον με 152 δυναμομετρημενα αλογα ST με φιλτρο κανενα προβλημα.

Αν θελεις να βοηθησεις που τους το λες τοσο καιρο και φωναζεις, καποια στιγμη αν μπορεις, κανε μια δυναμομετρηση και ποσταρε την για να ξερουν και τα αλλα παιδια αν θα δουνε αποτελεσματα ή οχι.  Θελεις να δοκιμασεις με καποιο δυναμομετρημενο mk7 αν ενδιαφερεται καποιος?

υ.γ. Εγω θεωρω τις δυναμομετρησεις αναξιοπιστες και γι αυτο λεω για δοκιμες.
 

vagma

Hero Member
τσαμπα λεφτα σε δυναμομετρησεις δεν δινω...........θα τα χα δωσει εδω και 2 χρονια που χω το προγραμμα..........ακομα και στο ιδιο δυναμομετρο να παω θα μου το βγαλει σκαρτο το προγραμμα για να μου πουλησει το δικο του.........τα υπολοιπα σε πμ.......... ;)
 

Staros

Pro Member
Apr 13, 2011
819
0
0
36
Αθηνα
Ουτε εγω κανενα προβλημα Περικλη παταω και μαζι σου το ξερεις ε...αλλωστε κανενα προβλημα η κολωνα που θα φας...τι λες? Χεχεχεχεχ!
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Επειδη εισαστε σε λαθος θεμα,αν θελετε δεν μεταφερετε την κουβεντα σας στο vs?

Και αν στο τελος βγει νοημα καλως.Κριμα ειναι να διαγραφουμε μηνυματα.



Υ.γ Εγω παντως Βαγγελη,θα ανοιγα με οτι κινειται και ας ηταν το αποτελεσμα οποιο θελει.
 

vagma

Hero Member
pitbull said:
Επειδη εισαστε σε λαθος θεμα,αν θελετε δεν μεταφερετε την κουβεντα σας στο vs?

Και αν στο τελος βγει νοημα καλως.Κριμα ειναι να διαγραφουμε μηνυματα.



Υ.γ Εγω παντως Βαγγελη,θα ανοιγα με οτι κινειται και ας ηταν το αποτελεσμα οποιο θελει.


δεν εχεις αδικο μπαμπη.....απλα το θεμα ειναι να ανοιξω με ενα μαμα st150 ετσι ωστε να δουν τα μελη πως παει ενα st με βαρελακι σπιραλ μαμα προγραμμα + αλλο ενα ανοιγμα με την διαφορα οτι θα χει προγραμμα superchips...αυτο προσπαθω τοσο καιρο και ακρη δεν βγαζω...........τεσπα θα δειξει!!!!!!! :)
 

Staros

Pro Member
Apr 13, 2011
819
0
0
36
Αθηνα
Το δικο μου αντι για σπιραλ εχει εξω τον καταλυτη δηλαδη με μαμα σπιραλ που ειναι σαν φυσοκαλαμο! Απο φιλτρο εχω ενα μανιταρι τις Greddy Trust που αναθεμα και αν δουλευει δωστα γιατι ειναι αρκετα μεγαλο και ρουφαει αερα πολυ και δεν εχω προγραμμα! Παταμε μια με εσενα χωρις προγραμμα μετα περασετο ξανα με το μηχανημα που εχεις και ξαναπαμε! Και υστερα για καφε και συζητηση!

1ες 40 και 2ες 60!
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Στη ΤΑΤ πολύ δύσκολα…   εάν βέβαια πήγαινε σε κάνα άλλο πχ ΜΑΗΑ στη Βάρης Κορωπίου θα ήταν περίπου +7 από αυτά που βλέπεις τώρα και πολύ πιθανών να τα έβγαζε και σε άλλες στροφές πχ 8000+ στον κόφτη giggle giggle
 

pinkfloyd

Member
May 13, 2010
270
1
0
12 το μεσημερη εγινε και η θερμοκρασια τoy χωρου και της εισαγωγης ποσο ηταν στον ταφο του Ινδου;
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Μια χαρα θερμοκρασια εχει στην Τατ,ειδαμε και σε κατι maha που δεν εχει καθολου κλιματισμο και στο βγαζουν οσο στο βγαζουν και σου λενε +3-4 αλογα απωλειες λογο θερμοκρασιας  :D
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
19
www.fiestamaniacs.gr
Έχει δίκιο ο pitbull, όσοι έχουμε πάει εκεί και έχουμε δει και το χώρο του δυναμόμετρου, ξέρουμε ότι είναι κλιματιζόμενη αίθουσα και με τον απαραίτητο ανεμιστήρα εμπρός και "αποροφητήρα" στην εξάτμιση.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread