Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

mk6car

Pro Member
Dec 22, 2018
673
154
43
Μοντέλο
MK6
Πήγα σήμερα έγινε έλεγχος και μου είπε ότι το ψυγείο είναι μια χαρά, ούτε διαρροές ούτε τίποτα. αυτό που πρέπει να γίνει είναι αντι μυκητιακος καθαρισμός με ειδικό φαρμακευτικό προϊόν με ψεκασμό με βαπορετα για να καθαρίσουν τόσο το ψυγείο και οι κυψέλες αλλά και οι αεραγωγοί. Μαζί με μια αλλαγή του φίλτρου καμπινας με ενεργό άνθρακα η μυρωδιά θα εξαλειφθεί σε ένα μεγάλο ποσοστό.
 
Oct 17, 2020
265
151
43
45
Μοντέλο
MK6
Κάθε χρόνο και εγώ ρίχνω καθαριστικό σπρέι μέσα σε όλους τους αεραγωγους και υπάρχει και ένα άλλο, δουλεύει το air condition,στην ανακύκλωση, παίρνεις ένα άλλο σπρέι που βγάζει μόνο του κάποιο φάρμακο ας πούμε, το ρουφάει το σύστημα όλο. Δεν το έχω δοκιμάσει.
 

mk6car

Pro Member
Dec 22, 2018
673
154
43
Μοντέλο
MK6
ναι το έχω κάνει αυτό που λες αλλά τον καθαρισμό που θα κάνει με την βαπορετα πανω στα στοιχεία του ψυγείου δεν την κάνει κανένα σπρέι. κανονίσαμε να γίνει το άλλο Σάββατο και χαίρομαι που επιτέλους θα καθαρίσει !
 
Oct 17, 2020
265
151
43
45
Μοντέλο
MK6
Δεν το έχω δει αυτό, πως θα φτάσει εκεί; Πόσο αν επιτρέπεται;
 

SKYLINE

New member
Jun 3, 2020
98
15
8
Πήγα σήμερα έγινε έλεγχος και μου είπε ότι το ψυγείο είναι μια χαρά, ούτε διαρροές ούτε τίποτα. αυτό που πρέπει να γίνει είναι αντι μυκητιακος καθαρισμός με ειδικό φαρμακευτικό προϊόν με ψεκασμό με βαπορετα για να καθαρίσουν τόσο το ψυγείο και οι κυψέλες αλλά και οι αεραγωγοί. Μαζί με μια αλλαγή του φίλτρου καμπινας με ενεργό άνθρακα η μυρωδιά θα εξαλειφθεί σε ένα μεγάλο ποσοστό.
Μια χαρα δεν ειναι το ψυγειο απλα δεν εχει τρυπησει ακομα!!!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread