Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
Ναι δεν έπρεπε να φρεζαρουν τις έδρες εκτός αν είχανε πειραχτει. Ρώτα το Μπουμπή τι διάκενο πρέπει να δουλεύεις, και πήγαινε σε κάποιο συνεργείο της προκοπής στο επόμενο service να το ελέγξεις.

Sent from my A80Pro using Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: mk6car

mk6car

Pro Member
Dec 22, 2018
673
154
43
Μοντέλο
MK6
βασικά μου είχε δώσει ένα χαρτί που έλεγε τα διάκενα νομίζω μισό να το βρω να μου πεις αν μιλάει για τα διακενα των βαλβίδων.

boubis-spec.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: turbomaniac

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
Νομίζω ότι προτείνει τα εργοστασιακά, αλλά τα έχει σε χιλιοστά. Το 25, 30 κλπ που σου έγραψα είναι εκατοστά του χιλιοστού, 30 εκατοστά του χιλιοστού=0,3 χλστ.

Sent from my A80Pro using Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: mk6car

mk6car

Pro Member
Dec 22, 2018
673
154
43
Μοντέλο
MK6
επίσης σε πρόσφατη συζήτηση μαζί που του παραπονιομουν για τα μεσαια μου, μου πρότεινε να δώσω 5 μοιρες αργοπορια στον εξαγωγής αν θελω να τονοσω τα μεσαια μου χωρίς να χάσω πουθενά.

αν και το πρόβλημα πρέπει να ειναι στο προγραμματισμό καθώς το μείγμα γίνεται αρκετά πλούσιο στα μεσαια δηλαδή πάει 11,8 (3000-3800) και φτάνει 12,8 -13 κοντά στον κόφτη
Post automatically merged:

βεβαια δεν εχω ρυθμιζομενα γραναζια και θα πρέπει ο μηχανικός να το κάνει με το... μάτι...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread