Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

westerlycarrot9

Original poster
Rookie
Nov 28, 2020
40
9
8
Μίλησα σήμερα με την αντιπροσωπεία και απ' ότι μου είπαν έκαναν τον τεχνικό έλεγχο και πρέσαραν στο κύκλωμα ψύξης για να βρουν τη διαρροή. Το μόνο σημείο που βρήκαν είναι στο κολάρο του ψυγείου. Είπαν ότι θα παραγγείλουν καινούργιο για να το αλλάξουν και φυσικά θα κάνουν εξαέρωση για να είναι σωστό. Αύριο μάλλον θα είναι έτοιμο :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: mk6car and pk91

mk6car

Pro Member
Dec 22, 2018
673
154
43
Μοντέλο
MK6
μάλιστα ! αντε μπράβο να ξεμπλέξεις με αυτό το πράγμα ! ειναι σημαντικό να προλαβαίνουμε ζημιές στην αρχή τους αυτο έχω καταλάβει ! Κοστος περιπου ολα μαζι ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: westerlycarrot9

westerlycarrot9

Original poster
Rookie
Nov 28, 2020
40
9
8
Καλησπέρα σε όλους. Σήμερα το πρωί πήρα πίσω το αμαξάκι μου και φαίνεται να διορθώθηκε το πρόβλημα! :D Το μόνο που μου φάνηκε λίγο περίεργο έχει να κάνει με το ψυκτικό που συμπλήρωσαν. Σύμφωνα με τον κατασκευαστή η στάθμη πρέπει να είναι ανάμεσα στο MAX και στο MIN αλλά αυτοί συμπλήρωσαν ακριβώς στο MIN. Μάλλον επειδή όταν είναι ζεστό, ανεβαίνει λίγο η στάθμη.

Γενικά πάντως η εξυπηρέτηση ήταν μια χαρά και το κόστος πολύ λιγότερο από αυτό που περίμενα. Λογικά θα τους προτιμήσω και για τα service του αυτοκινήτου.
Post automatically merged:

μάλιστα ! αντε μπράβο να ξεμπλέξεις με αυτό το πράγμα ! ειναι σημαντικό να προλαβαίνουμε ζημιές στην αρχή τους αυτο έχω καταλάβει ! Κοστος περιπου ολα μαζι ;
51 ευρώ πλήρωσα. Πολύ λιγότερα από αυτό που περίμενα ;)
 

mk6car

Pro Member
Dec 22, 2018
673
154
43
Μοντέλο
MK6
άντε μια χαρά φίλε ! δεν υπάρχει ωραιότερο συναίσθημα από το να ξέρεις ότι επιδιορθώθηκε μια βλαβη (παθόν) και ότι βρήκες ένα συνεργείο που μπορείς να βρεις την εξυπηρέτηση που ψάχνεις και στην σωστή τιμή ! για ότι νεότερο μας ενημερώνεις !
 
  • Like
Αντιδράσεις: westerlycarrot9

westerlycarrot9

Original poster
Rookie
Nov 28, 2020
40
9
8
άντε μια χαρά φίλε ! δεν υπάρχει ωραιότερο συναίσθημα από το να ξέρεις ότι επιδιορθώθηκε μια βλαβη (παθόν) και ότι βρήκες ένα συνεργείο που μπορείς να βρεις την εξυπηρέτηση που ψάχνεις και στην σωστή τιμή ! για ότι νεότερο μας ενημερώνεις !
Συμφωνώ! Έκανα και μια βόλτα το πρωί στη χιονισμένη Θεσσαλονίκη και την καταβρήκα :sneaky::ROFLMAO:
 
  • Love
Αντιδράσεις: mk6car

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread