Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

PanosWhite

Original poster
Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Αν εμενα κοντά στην θεσσαλονίκη θα πήγαινα και εγώ μπάνσκο ... από αθηνα όμως με τίποτα.
 

Zauro

Pro Member
Jul 6, 2013
386
0
16
42
Πειραιάς
το Μπάνσκο θέλει παρέα, εμείς που είχαμε πάει 10 άτομα είχαμε περάσει σούπερ, όταν ξαναπήγαμε δύο άτομα ήταν βαρετά!
 

Focusman

Pro Member
May 26, 2010
577
0
16
32
Περιστερι
Ειχα ξαναπει Μπανσκο πριν 3 χρονια. Ωραια ειχα περασει. Μονο παραπονο το οτι δεν ηξερα πως να συννενοηθω γιατι απο Αγγλικα δεν πολυηξεραν και δεν ηξερα μερη για φαγητο διασκεδαση κλπ. Βασικα τον τελευταιο καιρο μ'εχει πιασει και μια διαθεση "στηριζουμε Ελλαδα"..
 
May 27, 2020
170
28
28
26
Μοντέλο
MK6
Ωραια η Βουλγαρια και φθηνη, την εχω και διπλα μου, οχι και τοσο καλη ποιοτητα φαγητου βεβαια, το δε εμφιαλωμενο νερο ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ με ολη τη σημασια της λεξης, υγρο αλουμινιο, αλλα εχω πολλα χρονια να παω για διακοπες, ειδικα απο πταν ανακαλυψα μερη στην Ελλαδα που δεν ηξερα ουτε που ειναι στον χαρτη.

Πραγματικα υπαρχουν απιστευτα μερη στην πατριδα μας για χειμερινες διακοπες. Ιωαννινα, Μετσοβο, Αγια (Κισσαβος) και αλλα τοσα μερη. Το προτιμω να δωσω τα δυσευρετα λεφτακια μου για 2-3 μερες διακοπες στην Ελλαδα παρα για μια εβδομαδα σε μια ξενη χωρα, εξαλλου αν δεν παινεψεις το σπιτι σου...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread