Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr







Συμμετοχές :

1- scorpion + xristina (2 καφάσια μπύρες + 1 ψυγειάκι + 1 σακούλα πάγο + βάρκα + πάπια + δελφίνι ?)
2- dante + Ηλέκτρα (2 big coca-cola + 2 σακουλάκια πατατάκια + πλαστικά ποτήρια)
3- vasilisfiesta + Βαγγελίτσα ( 12 μπυρες-πατατακια-πλαστικα ποτηρια-ξηροκαρπια-ιπποποταμο αν εχουν.. )
4- manager + 3 ( 12 μπύρες + ψυγειάκι με παγοκύστες + πατατάκια )
5- darvil + 1 ( 12 μπύρες + παγάκια )
6- kostg + karcher (πατατάκια)
7- nos7 + faidra7
8-








 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Ρε τρελοπαιδα τι μας κανετε παλι;;;; φωτιες μας αναβετε!!! θα παρω diesel για να μπορω να ερχομαι σε κατι τετοια events!!!! να πιειτε πολλες πολλες μπυρες και για εμας!!!!
 

Dante!

Hero Member
May 10, 2010
900
0
16
39
athens
Μοντέλο
MK8
δεν το χάνουμε με τπτ αυτό το  event qq Dante+Ηλεκτρα μεσααααααα ( 2 μεγάλες coca-cola + 2 πακέτα πατατάκια + πλαστικά ποτηράκια)
 

arkas

Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
grg019 said:
Ρε τρελοπαιδα τι μας κανετε παλι;;;; φωτιες μας αναβετε!!! θα παρω diesel για να μπορω να ερχομαι σε κατι τετοια events!!!! να πιειτε πολλες πολλες μπυρες και για εμας!!!!
καλα ας μη δουλευα και θα σου ελεγα εγω
 

vasilisfiesta

Hero Member
Nov 13, 2010
1,027
0
0
35
Mεσα και μεις με χιλια... biggrin biggrin biggrin


@Εγω μπορω να φερω γεννητρια για ψυγειο,μουσικη κτλ..δεν ξερω ομως αν θα εχουμε προβλημα με διαφορους εκει τριγυρω..πειτε μου απο την οργανωτικη αν ειναι να το οργανωσουμε..
Επισης μπορω να φερω ενισχυτη,μεικτη και ηχεια για να γινει πανικος.. biggrinκαι dj θα ειναι ο κουκλος-Dante φυσικα! ;D
 
May 15, 2011
282
1
0
31
δυστιχως την ωρα που εσεις θα ξεκινησετε το ξεφαντωμα της τελευταιας καλοκαιρινης συναντησης εγω θα γυαλιζω τον τιγρη....το πρωι εχει να παει στα βαφτισια της ανηψουλας του ο ιδιοκτητης και πρεπει να το εχει στην πενα...και ολο αυτο μακρια απο εδω...στην μυτηληνη να περασεται ολοι οσο πιο ομορφα μπορειτε καλο καλοκαιρι σε ολους και να πιειτε και για εμας που θα ειμαστε στην ξενιτια και θα μας τρωει ολη μερα αυτος ο καυτος ηλιος κατω απο την ομπρελα της παραλιας για ενα μηνα...αστα πολυ κουραση σου λεω...:Ρ καλα να περασετε και καλες διακοπες σε ολους τα λεμε απο σεπτεμβρη απο κοντα παλι!!!!
 

withoutfiesta

New member
May 17, 2011
70
0
0
41
Α ρε!!!Αυτά είναι...τα καλύτερα χάνουμε...ας μην είχαμε το γάμο της κολλητής μου στη Καβάλα και θα σου έλεγα εγώ...και χωρίς diesel θα κατεβαίναμε ήθελες δεν ήθελες...Τέτοια events δεν χάνονται...

:'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(
 

manager

Member
Σεπτ. 8, 2011
209
0
16
37
οτι καλυτερο για το καλοκαιρακι!!!  ειχα κανει και εγω beach παρτυ στη συγκεκριμενη περιοχη στις 7 ιουλιου για τα γενεθλια μου...και ηταν καταπληκτικα!!! αν μπορεσω να τα καταφερω θα ερθω και εγω με την κοπελα μου! θα ενημερωσω μεσα στην εβδομαδα... οπως και να εχει ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι απο τα καλυτερα events των fiestamaniacs!!
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
vasilisfiesta said:
@Εγω μπορω να φερω γεννητρια για ψυγειο,μουσικη κτλ..δεν ξερω ομως αν θα εχουμε προβλημα με διαφορους εκει τριγυρω..πειτε μου απο την οργανωτικη αν ειναι να το οργανωσουμε..
Επισης μπορω να φερω ενισχυτη,μεικτη και ηχεια για να γινει πανικος.. biggrinκαι dj θα ειναι ο κουκλος-Dante φυσικα! ;D

εσύ πες τι θα φέρεις να τελειώνουμε  tease tease

το πολύ πολύ να κάνουμε και επίσημη συνάντηση σε κρατητήριο giggle giggle giggle giggle





Edit : όσοι έρθουν από ΣΕΦ να το δηλώσουν για να ξέρω ποιους να περιμένω ;)
 

stratosford

Newbie
Jul 23, 2012
3
0
1
παιδια παιζει ν ερθω και εγω θα φερω κανα πατατακι κοκακολες
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
εγώ ξέχασα να δηλώσω ότι μαζί μου θα έχω την βάρκα μου,την πάπια μου
και αν έχει ξεκουραστεί και το δελφίνι μου από το wipe out θα το φέρω και αυτό.....
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Φυσικά μέσα και εμείς ( Πanos +Λία ) και θα βρεθούμε στο σεφ !!!

Αύριο θα σας γράψω τι θα φέρουμε μαζί μας γιατί θα κάνουμε μια επίσκεψη στο super market !!
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Καλα περιτο να πουμε για φωτογραφιες ετσι; για μπυρες διαβαζουμε, βαρκες, δελφινια ελπιζω να τα δουμε κιολας
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
δυστυχώς παιδιά δεν θα μπορέσουμε να έρθουμε εμείς :( κάτι μας έτυχε τελευταία στιγμή ... καλά να περάσετε και καλές διακοπές σε όλους !!!!!
 

manager

Member
Σεπτ. 8, 2011
209
0
16
37
Τελικα τα καταφερα και θα ερθω και εγω!!!! ;D  Υστερα απο πολυ καιρο που εχω να σας δω νομιζω επελεξα ενα απο τα καλυτερα event να ερθω...
Θα ερθω με την κοπελα μου την Αννα και ενα φιλικο ζευγαρι (Σταύρος και Ολγα)

θα φερουμε 12 μπυρες + ψυγειακι με παγοκυστες + πατατακια


ΥΓ. ο Σταυρος εχει smart roadster (100 hp)..και εδω και καιρο μου κολλαει αλλα δεν ετυχε να τα στησουμε! Το σαββατο θα του δειξ(ω) ουμε τι σημαινει fiesta power    AR15firing
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
παιδιά δίνω και το κινητό μου ώστε αν υπάρξει κάποιο πρόβλημα να μπορείτε να ενημερώσετε
Ιάκωβος : 6955181082
 

vasilisfiesta

Hero Member
Nov 13, 2010
1,027
0
0
35
Εμεις θα φερουμε..
12 μπυρες-πατατακια-πλαστικα ποτηρια-ξηροκαρπια-ιπποποταμο αν εχουν.. :D  tease
 

Dante!

Hero Member
May 10, 2010
900
0
16
39
athens
Μοντέλο
MK8
παιδιά εχω μια φουσκωτή πισίνα να τη φέρω να κανουμε βουτιές??
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread