Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

pt1986

Original poster
Pro Member
Jul 5, 2013
446
3
18
37
Όταν αγόρασα το αυτοκίνητο αλλαξα τον ιμάντα χρονισμού αλλά δεν άλλαξα την αντλία νερου,ο μηχανικός μου είπε ότι είναι σάν καινούρια και δεν χρίζει αλλαγή στην επόμενη αλλαγή θα την αλλάξουμε είπε,όμως είχα αγοράσει την αντλία και μου έμεινε στο Πορτμπαγκάζ στο κουτί της είναι skf,λέτε να χαλάσει στο κουτί της όταν την βάλω?
 

panos_stp

New member
May 11, 2020
71
13
8
Δεν νομίζω φίλε μου να πάθει κάτι.
Γνώμη μου είναι να την βγάλεις από το πορτ μπαγκαζ τώρα που είναι καλοκαίρι και ανεβάζει θερμοκρασία. Φυλαξε την, καλύτερα, σπίτι σου σε κανα ντουλάπι.

Στάλθηκε από το μουφοmotorola one vision μου

 

pt1986

Original poster
Pro Member
Jul 5, 2013
446
3
18
37
panos_stp said:
Δεν νομίζω φίλε μου να πάθει κάτι.
Γνώμη μου είναι να την βγάλεις από το πορτ μπαγκαζ τώρα που είναι καλοκαίρι και ανεβάζει θερμοκρασία. Φυλαξε την, καλύτερα, σπίτι σου σε κανα ντουλάπι.

Στάλθηκε από το μουφοmotorola one vision μου
Την έχω στο πορτμπαγκάζ από τον Γενάρη του 19,λες να έλιωσε. :)
 

panos_stp

New member
May 11, 2020
71
13
8
Ούτε καν. Εδώ μπαίνει μέσα στο μοτέρ που ανεβάζει ψιλές θερμοκρασίες. Σιγά μην την πειράξει η αναμονή στο πορτ παγκαζ..

The dreamers may die, but the dreams live on

 

pt1986

Original poster
Pro Member
Jul 5, 2013
446
3
18
37
Την άνοιξα σήμερα να δω πως είναι και ποιοτικά και οπτικά φαίνεται καλη,με μπλε φτερωτή και μεταλλική φλαντζα με βίδες μαζί εννοείται δεν την γύρισα την φτερωτή.
 

panos_stp

New member
May 11, 2020
71
13
8
Δεν θεωρω ότι πρέπει να ανησυχείς.
Όταν με το καλό πας για αλλαγή θα την δει και ο μηχανικός και θα σου πει..
(εννοείται ότι δεν θα του πεις ότι την έχεις τόσο καιρο γιατί πιθανότατα να στην βγάλει σκαρτη για να σου χρεώσει και ανταλλακτικό) θα του την δείξεις και θα περιμένεις το τι θα πει..

The dreamers may die, but the dreams live on

 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread