Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

akisve

New member
Member
Σεπτ. 4, 2014
130
33
28
Καλησπέρα, επειδη μου αρεσε ιπολυ η μπουκα που εβαλες μπορεις να μου πεις που την εβαλες;
Επισης ποσο σου πηγε η αεροτομη μαζι με βαψιμο και το diffuser? Ρωτησα για diffuser και μου ζητησαν 300 μαζι με βαψιμο!
Post automatically merged:

Καλησπέρα, επειδη μου αρεσε ιπολυ η μπουκα που εβαλες μπορεις να μου πεις που την εβαλες;
Επισης ποσο σου πηγε η αεροτομη μαζι με βαψιμο και το diffuser? Ρωτησα για diffuser και μου ζητησαν 300 μαζι με βαψιμο!
 

dimitrinho

Original poster
New member
May 10, 2019
69
49
18
37
Πειραιας
Μοντέλο
MK8
Καλησπέρα, επειδη μου αρεσε ιπολυ η μπουκα που εβαλες μπορεις να μου πεις που την εβαλες;
Επισης ποσο σου πηγε η αεροτομη μαζι με βαψιμο και το diffuser? Ρωτησα για diffuser και μου ζητησαν 300 μαζι με βαψιμο!
Post automatically merged:

Καλησπέρα, επειδη μου αρεσε ιπολυ η μπουκα που εβαλες μπορεις να μου πεις που την εβαλες;
Επισης ποσο σου πηγε η αεροτομη μαζι με βαψιμο και το diffuser? Ρωτησα για diffuser και μου ζητησαν 300 μαζι με βαψιμο!
Καλημέρα φίλε συγγνώμη που αργησα.μια χαρά είναι η τιμή που σου είπαν μεταχειρισμένα λογικα
Post automatically merged:

300 κάτι χωρίς βάψιμο αν θυμάμαι καλά το πήρα εγώ καινούργια.η μεγάλη αεροτομή είναι μεταχειρισμένη 230 ευρώ είχα δώσει βρίσκεις ελάχιστα κομμάτια μεταχειρισμένα.την μπούκα την πήρα από τον tsoukalas exhaust 110 ευρω
 

akisve

New member
Member
Σεπτ. 4, 2014
130
33
28
Βασικά, μπορει να μην το εξέφρασα σωστα. 300 μονο ο διαχυτης και η αεροτομη στα 550 !! Οι τιμές είναι από αντιπροσωπεία.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread