Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
Πολυ ωραιο το αποτελεσμα Bopp.
Και πανεμορφο ολο το συνολο..Αυτο το Chrome Blue ειναι ολα τα λεφτα ! (Προσωπικο Γουστο)
Να το χαιρεσαι.
Αυτοκολλητα μπορεις να προμηθευτεις απο τον Sonic.
Στειλτου inbox.
 

GeoMperis

Newbie
Oct 28, 2017
6
0
1
Εγώ Έβαλα το καλοκαίρι   climair από την Φορντ.  Μετά από μια βδομάδα που τους είχα φορεμενους  τα τζάμια μου τους αναγνώριζαν σαν εμπόδιο και δεν ανέβαιναν μέχρι πάνω. Επίσημη δικαιολογία ήταν ότι τα λάστιχα των τζαμιών ήταν πολύ χοντρά και αυτό ήταν το πρόβλημα.  Έβαλα τον Οκτώβριο τους heko.  Δούλεψαν τέλεια από την πρώτη  τη μέρα...
 

AweSome

Original poster
New member
Jul 15, 2019
75
1
8
32
ΧΑΝΙΑ
Ανέβασε φίλε μου αν μπορείς καμία φωτό να δούμε και τους heko στο mk8
 

Fiestaris

Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
GeoMperis said:
Εγώ Έβαλα το καλοκαίρι  climair από την Φορντ.  Μετά από μια βδομάδα που τους είχα φορεμενους  τα τζάμια μου τους αναγνώριζαν σαν εμπόδιο και δεν ανέβαιναν μέχρι πάνω. Επίσημη δικαιολογία ήταν ότι τα λάστιχα των τζαμιών ήταν πολύ χοντρά και αυτό ήταν το πρόβλημα.  Έβαλα τον Οκτώβριο τους heko.  Δούλεψαν τέλεια από την πρώτη  τη μέρα...

Και βάζεις λίγο λιπαντικό σπρέι (όπως και γω) και μια χαρά
 

AweSome

Original poster
New member
Jul 15, 2019
75
1
8
32
ΧΑΝΙΑ
Γεια σας παιδιά, έχω βάλει εδώ και λίγο καιρό τους heko στο mk8 και παρατήρησα μετά από ένα διάστημα ότι από τη μεριά του οδηγού χαμηλά στο τελείωμα του ανεμοθραύστη δίπλα στον καθρέφτη έχει πληγωθεί το χοντρό λάστιχο το οριζόντιο της πόρτας.Το έχει σκίσει λίγο δηλαδή ο ανεμοθραύστης!! Έχει κάποιος ανάλογη εμπειρία ;
 

MikeStLine

Rookie
Oct 2, 2022
15
6
3
Μοντέλο
MK8
Καλησπέρα , πηρα και εγώ τους heko αλλά δεν μπορεί να κλείσει το παράθυρο γιατί σφηνώνει στο ύψος του καθρέφτη. Είχε κανεις το ίδιο πρόβλημα ; Αν ναι πως το αντιμετώπισε η που έκανε τοποθέτηση ;
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread