Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Ηλίας

MK7
Member
Mar 28, 2014
167
0
16
Μοντέλο
MK7
FiestaLpg said:
Πάντως πραγματικά η κατάσταση στις αντιπροσωπείες είναι τραγική. Ένα τεράστιο κτήριο που πριν μερικά χρόνια είχε 6 - 7 μηχανικούς και τα αυτοκίνητα έμπαιναν και έβγαιναν ήταν χτες έρημο. Είχε απομείνει μόνο ένας (!) μηχανικός, ψυχοπλάκωμα με έπιασε. Πάντως για να μη ρίχνουν τις τιμές και πάλι "βγαίνουν".

Aμ δε που βγαίνουν. Έτσι δεν έγινε και με τη Στακορ ; Άσε, μη ρίξουμε κι άλλο αλάτι στις πληγές.
 

Nikitoudis

New member
Apr 3, 2016
51
0
6
Πύργος
Μοντέλο
MK6.5
Το αυτοκίνητο το πήρα με μια γρατζουνιά στο σήμα πίσω Σίγουρα με κλειδί και σίγουρα επίτιδες.Ρώτησα στη ford και μου είπαν αρχικά για κόστος μετά δωρεάν και όσα αναφέρετε πιο πάνω. Το αυτοκίνητο που βάζει για fiesta του μήνα του PanosWhite έχει λευκό σήμα και από μια αναζήτηση στο internet είδα ότι υπάρχουν σε πολλά χρώματα αλλά όχι σε λευκό. Που μπορώ να βρω?
 

trojanhorse

Rookie
Jan 17, 2012
15
1
3
Αθηνα
Το αυτοκίνητο το πήρα με μια γρατζουνιά στο σήμα πίσω Σίγουρα με κλειδί και σίγουρα επίτιδες.Ρώτησα στη ford και μου είπαν αρχικά για κόστος μετά δωρεάν και όσα αναφέρετε πιο πάνω. Το αυτοκίνητο που βάζει για fiesta του μήνα του PanosWhite έχει λευκό σήμα και από μια αναζήτηση στο internet είδα ότι υπάρχουν σε πολλά χρώματα αλλά όχι σε λευκό. Που μπορώ να βρω?
Α μπράβο και εγώ θέλω ένα αν ξέρει κάποιος από που μπορούμε να πάρουμε...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread