Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

pt1986

Original poster
Pro Member
Jul 5, 2013
444
3
18
37
Παιδια ξερετε  πως βγαινει το στιρηγμα του ραδιοφωνου γιατι περασα απο μια λακουβα και πρεπει να μου εφυγε το καλωδιο της κεραιας απο τον ανταπτορα  εχω αυτο της ford   οχι αυτα τα κινεζικα δεν εχει θεση για κλειδια αλλα εχει κατι κλιψακια μεταλλικα απο μεσα καμια ιδεα μην το γδαρω τωρα θα μου πειτε να βγαλω το ραδιο με τα κλειδια του αλλα δεν βγαινει γιατι τα καλωδια του τα περασα κατω απο το στιριγμα της βασης και πρεπει να βγει ολο μαζι
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
19
www.fiestamaniacs.gr
Θα το τραβήξεις με δύναμη για να ξεκουμπώσουν τα κλιπς από την κονσόλα. Δε βγαίνει αλλιώς.

Υ.Γ. Τι λακούβα ήταν αυτή και έφυγε το καλώδιο;;;
 

Pa_Nos_1400cc

Pro Member
May 10, 2010
521
0
16
47
Αγρίνιο
θα χρησιμοποιήσεις τα δύο κλειδιά μοχλούς που βγάζουμε το ραδιοcd και μοιάζουν με κουταλάκια γλυκού, και είχε σίγουρα μέσα στη συσκευασία, θα το κρατάς με το ένα χέρι το ραδιοcd με το άλλο θα βάλεις το βύσμα της κεραίας πίσω και έπειτα απλά θα σπρώξεις πίσω το ραδιοcd να κουμπώσει.
Νομίζω θα ψαρέψεις εύκολα το βύσμα της κεραίας με το χέρι από την οπή του πλαστικου 1din που τοποθετείτε το ραδιοcd.
 

pt1986

Original poster
Pro Member
Jul 5, 2013
444
3
18
37
kostg said:
Θα το τραβήξεις με δύναμη για να ξεκουμπώσουν τα κλιπς από την κονσόλα. Δε βγαίνει αλλιώς.

Υ.Γ. Τι λακούβα ήταν αυτή και έφυγε το καλώδιο;;;
προχθες την επαθα τη ζημια εκεινη την ωρα ακουγα απο το usb παω βαζω ραδιο και νεκρα μονο 1 σταθμο επιανε τελως παντων στο θεμα μας πηγα πριν λιγο και το εκανα με την ταυτοτητα μου την καρτα μου και με ενα μαχαιρι με τα πολλα με τα λιγα βγηκε αλλα εγδαρα λιγο το πλαστικο. το καλωδιο οντως βγηκε απο τον ανταπτορα και εβαλα 1 σταγονα κολλα δυνατη τωρα ολα κομπλε.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread